reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

Jaśka od piątku męczą bóle brzuszka :( Nie wiem, czy to z jedzenia czy tak samo z siebie, bo nic nowego właściwie nie jadłam. Zaczęłam pić herbatkę dla matek karmiących Hippa, czy możliwe, że to mu szkodzi???
 
reklama
może nie tolerować ktryś z ziółek w herbatce, zdajsie Kinga pisałą ze nawet rumianek może uczulać.

za dużo koperku też nie jest wskazane.
 
tutaj w GB nie zalecaja jakiejsc specjalnej diety. mowia zeby po prostu jesc z umiarem, no bo wiadomo ze jak mam zje 3 kilogramy mandarynek to i dziecku moze nie pojsc na zdrowie, ale nei mowia o niczym czego nie mozna. podobnie pewnie jak u kasi w stanach...
 
A ja wczoraj zjadłam pierogi z serem (w środku był cynamon, cukier waniliowy i trochę śmietany) i dzisiaj moje Słoneczko jest w czerwonych plamkach :(
 
Anik - dziś była u nas położna środowiskowa i zakazała mleka i śmietany :mad:
Pozwoliła serki i jogurty - naturalne na początek :)
 
:) oj tak Kinguś :)

Iwosz, dziękuję za radę. A powiedz mi jak z tą położną jest, bo do mnie jeszcze nie przyszła i w zasadzie nikt mnie nie informował w szpitalu o jej ewentualnych odwiedzinach.
 
W szpitalu kazali mi po powrocie do domu zadzwonić do swojej przychodni i poprosić z położną i powiedzieć jej , że jesteśmy już w domu. Tak też zrobiłam i wczoraj u nas była.
 
reklama
my zapisaliśmy małego do przychodni (ani ja ani Piotrek nie jesteśmy do niej zapisani) i z niej przyszła do nas położna (zapisaliśmy wczoraj, a dziś juz była);
powiedziała też , że mięsko z rosołu tak ale sam rosół czy wywar z mięsa to już nie, bo są tam uczulające białka;

ŻEGNAJ KAWO INKO !!! ;D
 
Do góry