reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Jajniki a wczesna ciąża

alaml

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Lipiec 2022
Postów
44
Czy to normalne, że przez chwilę bolą (kłują) mnie jajniki, a najczęściej lewy we wczesnej ciąży? Zdarza się tak parę razy dziennie od kilku dni.
 
reklama

niematkawariatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
3 733
najpewniej normalne, wiele kobiet ma ten objaw. a ciąża jest już uwidoczniona na usg? :) dla potwierdzenia, że wewnątrzmaciczna?
 

dagittka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2021
Postów
1 435
Ja tak miałam, ból/kłucie jajnika już 3/4 dni przed prawdopodobna miesiączka, której nie dostałam. Potem też mnie kłuło jakiś czas i przestało.
 

Goodka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2022
Postów
1 125
Też miałam takie nagłe kłucia, najczęściej po lewej stronie. Często to było takie silne ukłucie i chwile trzymało, choć nie znaczyło to w moim przypadku nic złego
 
reklama
Do góry