reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jajniki torbiel

Ja również dostałam duphaston i to był ostatni raz, kiedy miałam torbiel. Koniecznie pójdź do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko ok
 
reklama
ja miałam dużą torbiel na jajniku, lekarz mi nie dał leków, powiedział że się wchlonie ale będzie utrudniać zajście w ciążę (bo blokuje jajeczkowanie) i się wchłoneła chyba po 2 cyklach :) a w ciążę zaszłam bez problemu
 
ja miałam dużą torbiel na jajniku, lekarz mi nie dał leków, powiedział że się wchlonie ale będzie utrudniać zajście w ciążę (bo blokuje jajeczkowanie) i się wchłoneła chyba po 2 cyklach :) a w ciążę zaszłam bez problemu
Niestety ale ja mam ją juz dłużej z pół roku temu była 20mm wręcz niewidoczna bardzo a teraz juz sie powiększyła :sad:
 
Witaj.
Mi sie zrobiła torbiel po porodzie,poszlam na wizytę po 10 tygodniach od cesarki i okazalo sie ze mam torbiel już 4cm a mialam tak dziwnie bo plamienia po cc moga trwac do 6tygodni a ja mialam pozniej na chwile nie mialam za tydzien znowu krew miedzy czasie plamienia brązowe. Dostalam tabletki antykoncepcyjne i po 2 miesiacach nie było sladu po torbieli.
 
Witam jestem tu nowa i chciałam sie podzielic z wami moja historią. W listopadzie zaczęlismsy sie starac o malenstwo niestety do tej pory nic z tego nie wyszło doktor zalecił histeroskopie, która miała pomoóc niestety nadal nic z tego. Lekarz dał mi 2 miesiace i powiedział ze jak sie nie uda bedzie mi robił laparoskopie. Stwierdzono u mnie nawracające torbiele ale doktor twierdzi, że nie jest to przeszkodą w zajściu w ciąże ... niestety nadal nic. Robie testy owulacyjne wychodzi owulacja i nic.
 
reklama
Witam mam torbiel na jajniku lekarz mnie kieruję na operacje co sądzicie o tych badaniach czy może być to rąk
CA 125(I41) 84.55 U/ml
CA 19-9(I45) 4.22
CEA 188,22
Progesteron 7.46 norma 27
Prolaktyna (N59) 4.71 ng/ml
HE4 (I52) 61.2 pmol/l
Test Roma przed menopałzom 12.66%
Test Roma po menopauzie 36,27 %
 
Do góry