reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Dokladnie Drzewko:tak: A pomysly tez maja niezle, moj syn aktualnie wyciskaczem do czosnku wyciska swiateczna kurke:shocked2:
 
reklama
Jasne, teksty naszych pociech są nieprzeciętane,prawie jak pytanie moich uczniów (ostatnio zostałam zaskoczona dwoma: " czy świnia się zmieści w tarpanie? czy jest gów...w termosie?)
 
Moje dziecko dzisiaj caly dzien chodzi i mowi "jestem z marsa" :-D I ostatnio jeszcze bardziek kreca go literki, w ksiazkach albo jakies napisy jak sa to wymienia po kolei litery, a jego ulubiona to "R"
 
Tusiekn, brawo dla Natka. Chociaż jak dziecko zaczyna w tym wieku interesowac sie l iterkami to ja juz się staje podejzliwa.:confused:;-) ale to oczywiście nie dotyczy Natana. :-)
 
Z tymi literkami to nie tak do konca, bo wiecie on dalej ma jakies ale do k i g. Snmieje sie jak mu mowie zeby powiedzial je, a wszystkie wyrazy a nimi wymawia z t. Nie wiem czy nie powinnam sie juz martwic? Jak slowo daje, ze R wymawia dosc wyraznie w porownaniu z k i g.
 
Spoko Tusiekn, pojawi sie i K i G.Ma czas.Nie maszsieczym martwić.

Doxa, a czy widziałas zdrowego dwu- trzylatka,który woli oglądać słowniki czyt . litery zamiast kolorowych ksiązeczek z obrazkami ?
 
reklama
Osobiście nie wiedziałam ani zdrowego, ani chorego czytającego słowniki zamiast kolorowych książeczek! Ale swoją drogą, jak to na wszystko trzeba uważać! Rodzic może pomyśleć, że ma takie genialne dziecko ....
 
Do góry