reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

reklama
Madzia 33, slonce1 - fajnie, że do nas dołączyłyście. Może wskoczycie do wątku "witam !!!" i napiszecie coś więcej o sobie. Skąd jesteście, na kiedy macie termin, jak przebiega Wasza ciąża .... No chyba, że ja coś przeoczyłam a już o tym pisałyście :-)
 
Vertigo o położeniu główkowym pierwszy raz dowiedziałam się podczas połówkowego badania USG, to było na koniec 22tc. Od tamtej pory nic się nie zmieniło.
 
Wielkie dzieki Doxa! Uspokoilas mnie - ja sie dowiedzialam na poczatku 27tygodnia podczas rutynowego usg w szpitalu (infekcja drog moczowych :( ) i troche sie niepokoilam, ze to za wczesnie i ze moze mlode sie na ten swiat pospieszy...
 
U mnie karamba, spać nie mogę, gorących rzeczy pić nie mogę, kopie aż boli, podczas jazdy samochodem to jest jazda! Może ma chorobe lokomocyjną?? ???
 
Vertigo jeśli Twoja maleńka jest do tego nisko to a i owszem może zacząć się wczesniej pchać na ten świat ;) Ja od tamtej pory jestem na Fenoterolu, a przez ostatni miesiąc szyjka skróciła mi się o 2cm!!
Vertigo na kiedy dokładnie masz termin?

Małgosiu to nieźle Ci daje mały popalić! Chyba ta hydroxyzynka na niego w ogóle nie działa ;)
 
Hydrokzyzynka zaaplikowana raz i spałam całą noc + pół dnia. Na razie nie powtarzam. Człowiek czuje się jak na kacu - gigancie!
 
Doxa mam termin na 28.10.

Wg mojej lekarki byla nisko i dlatego lezalam ponad miesiac w domku (lozeczko po skosie). Pozniej ponoc sie poprawilo i moglam juz troszke chodzic po domu. A w szpitalu wszyscy badajacy mnie lekarze twierdzili, ze jest na tyle nisko na ile jest to normalne w tym okresie ciazy i absolutnie nie jest to sytuacja do lezenia!

A z szyjka to w ogole zagadka, bo wg mojej pani dr miala 3cm, a w szpitalu po badaniu sonda dopochwowa wyszlo, ze ma 5,5cm i jest zamknieta (i ogolnie bardzo ladna, zdaniem prowadzacego mnie lekarza ;) ) Rozumiem, ze moja lekarka mogla sie troche pomylic w pomiarze, ale zeby o 2,5cm ???

Zalecenie ze szpitala: 'nie lezec', co moja ginka potwierdzila w trakcie konsultacji telefonicznej.

I teraz juz nic nie wiem! :mad: Ale duzo odpoczywam (nadal glowa w dol) i rzadko wychodze z domu, bo mam do pokonania 3pietra. A co najwazniejsze jestem dobrej mysli ;D

PS: Ale mojej lekarce to nigdy nie wybacze, ze mnie tak nastraszyla (i tak dobrze, ze nie zaszkodzila)! Z nastepna ciaza pojde gdzie indziej...
 
reklama
Vertigo odpoczynek i leżenie na pewno Ci nie zaszkodzi, więc prowadź "kanapowy" tryb życia, a wszystko będzie OK. Najważniejsze, że nie ma żadnego zagrożenia, a lekarka hmmm to tylko człowiek i badała Cię palcem ;), jak jej nie ufasz to idź do innego i tyle! Nigdy nie jest za późno!
 
Do góry