reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Ja cieszę się że Oli jest praworęczny, bo gdyby był leworęczny miałabym regularne wojny z teściową o przekładanie do prawej ;-)
 
reklama
Coś Ty, nie dotarło by do niej!! Nie to pokolenie. I nie ta osoba ;-)
Ja jestem dzieckiem leworęcznym przestawionym na prawą rękę - takie czasy były!
 
U mnei to nie ma znaczenia, szczęśliwie nikt z naszej rodziny nie ma takiego niezdrowego podejścia ;-) Doxa - współczuję teściowej.
 
Dzięki Magdusiek, oj mam się z tą moją teściową, mam! Ale z drugiej strony ma też wiele zalet i bardzo nam pomaga, więc wiesz jakoś się to równoważy ;-)
 
:-D:-D no prze kobitka z charakterkiem! No ale pewnie w duzej mierze to zasluga chlopakow? Ucza ja pewnie fajnych tekstow:-)
 
Wczoraj szłyśmy z Nadulka wieczorem i świeciły gwiazdy,ale nie było księzyca. najpierw Nadula wołała księzyc, ale ten wcale sie jej nie pokazał. Mówię,księzyc sobie chyba poszedł, a ona mi na to " No, zrezygnował i poszedł" :-D
 
Niesamowite jak nasze pociechy potrafia nas zaskoczyc:-) ja nie wiem skad, ale Tusiek powiedzial na babcinego psa "fajfus":wściekła/y:
 
reklama
Kasiek74, Tusiekn te "dorosłe" słówka dzieciaczków są świetne, ja się chyba uzależniłam od języka mojej córki, w którym jest poplątanie z pomieszaniem, taki kocioł w którym gotuje się zupa-świat :-)
 
Do góry