reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Lucky z tymi ruchami to nie raz na godzinę, tylko jak czujemy ruchy to w ciągu godziny powinno ich być co najmniej 10, tak mi lekarz powiedział i pyta o to, a w razie gdyby ruchów nie było wcale to trzeba się udać na KTG do przychodni która je posiada lub do szpitala ;)
 
reklama
a nasza w czoraj w kosciele zaczela sie tak dobijac, ze bluzka podnosila mi sie o jakies 5mm, pokazalam mezowi i razem nagle zaczelismy sie smiac....ale wstyd ;)
 
Mój kopał dosyć intensywnie w szpitalu, to chyba z powodu mojego stresu ... biedactwo !!! Czekałam na oddziale ginekologii i jak widziałam te biedne kobiety to serce się krajało :-(
 
Jolik wiem że to trudne unikać stresu ale sie postaraj.
Nie powinnyśmy przebywac w szpitalach ajk aj byąłm an izbie przyjęć i czekałąm w kolejce to przede mna 2 kobitki poroniły a z jedną jeszcze gadałam na poczekalni ajk nie wiedział jeszcze ze jej dzidzia nie żyje..
Boshe tak krzyczałą myślałąm że sie sama popłaczę..coś okropnego
 
mój Maciuś jest bardzo aktywny ;D ja ruchy czuję od 14 tygodnia i pomimo, ze piszą że czuje sie od 16-18 tyg. to ja bardzo wcześnie i tak już zostało. najgorsze, ze Mały uwielbia najbardziej porę miedzy 2-4 w nocy. Ostatnio przywalił mi w trzustkę, wczoraj w żebro, a po pęcherzu stale mi spaceruje i tylko czuje ze chce mi sie siku, a za chwile ze nie. jest tak aktywny, ze jak jeden dzien siedział cicho to sie wystraszyłam nie na zarty. ale UWIELBIAM GO CZUC W MOIM BRZUSZKU :) :) :)
 
a moj Krasnal jest jakis malo ruchawy... :)

da znac raz na pare godzin i tyle... szczegolnie upatrzyl sobie moj tylek i wali po jelitach, i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze mam go w d****... ;)

za to miewa dosc czeste czkawki... po kilkunastu minutach robi sie to denerwujace... :)
 
tak jak kopniaki w wewnetrzne narzady... tylko jednostajne, w dluzszym czasie i z czestotliwoscia co jakies 10 sekund... :)
 
reklama
Teddy za to mój dzidziuś jest najbardziej aktywny kiedy sie kładę spać i ajk siedzę na forum.
W ostatnim czasie częściej sie rusza niż wcześniej dla mnei to powód do radości uwielbiam jak mi podskakuje brzuch
 
Do góry