reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak często dawać jeść 3,5 miesięcznemu dziecku?

agamal

kociara
Rozwiązania
0
Często się nad tym zastanawiam, aż postanowiłam zapytać WAS - Jak często dawać jeść 3,5 miesięcznemu dziecku???? Karmię synka tylko i wyłącznie piersią. Straszny z niego żarłok (waży już 7,5 - 8 kg). Próbuję trochę wydłużać przerwy między karmieniami, ale nie wytrzymuje on dłużej niż 2 -3 godziny bez jedzenia i jest tak samo w nocy. Mam wrażenie, że on się przejada. Czy wraz z wiekiem niemowlaka powinno się wydłużać przerwy między karmieniami??????????? Jak często WY - Mamy karmiące piersią dajecie cyca swoim dzieciom???????????????

reklama

MadzikG.

Początkująca(y)
Miasto
Ostrów Wlkp
Rozwiązania
0
Dzidzia jest jeszcze mała, myślę ze nie powinnaś przejmować sie waga dziecka, je tyle ile potrzebuje. Zreszta jedzenie co 2-3 godziny gdy dziecko ma 3,5 miesiąca jest jak najbardziej normalne. Moja mała tez jadła bardzo dużo, pół dnia spędzała na cycku aż tu nagle w 8 miesiącu cyca odrzuciła całkowicie sama z siebie, a zupki i deserki je jak ptaszek, ale ani nie panikuje ani nie zmuszam do jedzenia bo jest zdrowa i ma dobra wagę.

irfinka

psotnisia
Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
moj maly ma 6 m-cy i tez je co 3 godz 120 ml po prostu nie da rady zjesc wiecej bo zwymiotuje

Kyniol_73

Aktywna w BB
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Moja córka(3.5 miesiaca) je podobnie miedzy 2-3 godz choc czesciej teraz jest to w okolicach 3 godz. W nocy czasami ale rzadko je co 4 godz.. Wazy teraz 6.4 kg

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja dawałam tak często jak chciała. Czyli co jakieś 1,5-2h. Ale jak skończyła 4 mce to sama przestała tak często jeść. No i waga się zatrzymała. w pierwszych 4 miesiacach przybywała 1kg miesięcznie a teraz 300-400g. Obecnie ma 6,5 mca i waży jakieś 8,5 kg.

Załączniki

• 159,3 KB Wyświetleń: 926

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Miasto
Aberdeen
Rozwiązania
0
czesc moja niunia jak miala 3,5 m-ca jadla co 2-3 godz czasami tylko zdazalo sie jej zjesc po 4-5 ale wtedy juz byla tak glodna ze wyla jak syrena:-).
obecnie ma 5 m-cy i w ciagu dnia czasem je co 3godz a czasami co 4-5 natomiast w nocy to masakra bo budzi sie po pierwszym pojsciu spac po 4godz a pozniej juz roznie czasem po 3 czasem po 2godz ale od 3 nad ranem co 1,5 do 2 godz i prawie za kazdym razem chce cyca bo nic nie pomaga:baffled:

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
czesc moja niunia jak miala 3,5 m-ca jadla co 2-3 godz czasami tylko zdazalo sie jej zjesc po 4-5 ale wtedy juz byla tak glodna ze wyla jak syrena:-).
obecnie ma 5 m-cy i w ciagu dnia czasem je co 3godz a czasami co 4-5 natomiast w nocy to masakra bo budzi sie po pierwszym pojsciu spac po 4godz a pozniej juz roznie czasem po 3 czasem po 2godz ale od 3 nad ranem co 1,5 do 2 godz i prawie za kazdym razem chce cyca bo nic nie pomaga:baffled:
Powiem Ci,że ja dawałam jeśc dziecku w tym wieku,kiedy tylko miało na to ochotę.
A prawda jest taka,że mój maluch nawet do roku nie miał dłuższej przerwy w jedzeniu niz 4 godziny,a w nocy tez wisiał na cycusiu.Taki był ssaczek z niego.Teraz juz na butli,budzi sie rzadziej.:tak:Jak zaczniesz rozszerzać dietę o obiadki i kleiki,to wieczorkiem można podać coś bardziej sycącego(choć mój synekz kaszką ,czy bez,budził sie tak samo często)i wtedy może będzie bardziej najedzone w nocy.:tak:

elfica

elfica
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Ja swojego synka karmiłam co 3,4 godziny ale on wytrzymywał takie przerwy

Agnieszka_27

mama grudniowa 07
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
ja karmie swoja corcie 5 razy dziennie - ma niecale 3,5 miesiaca
4 razy zjada po 150-165 ml a pierwszy ranny posilek wciaga 180 ml i czasem mam wrazenie ze zjadlaby nawet wiecej
od tygodnia na jedno karmienie daje jej zmniejszona dawke mleka i pol sloiczka owocow

reklama
Miasto
zachodniopomorskie
Rozwiązania
0
Hej! Mój Antoś w sobotę kończy 3, 5 miesiąca. Karmie go piersią. Kobiety ja marze żeby go karmić chociaż co 3 h. Niestety Mały je nawet co godzinę. Nawet w nocy budzi się często. Dobrze przybiera na wadze, więc nie ma mowy, ze się nie najada. Pocieszam się, ze jak zacznę go już dokarmiać to będzie lepiej :) Pozdrawiam

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry