reklama

Jak często dostajecie kwiaty?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez agnieszka81, 21 Kwiecień 2007.

1. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

I czy tylko "z okazji" czy bez okazji również? i czy w ogóle.......:-(

2. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

dosyć często:tak:,ostatnio dostałam od meża kwiaty w ubiegłym tygodniu.zwykle bez okazji,jak jest okazja to raczej kwiatka brak:-D .ale wszystko nadrabia przynosząc od tak.jest to bardzo miłe,bardziej niż kwiaty z jakiejs okazji.

3. reklama
  4. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

Kwiatki, jak to mówi moje kochanie : "Piękne kwiatki dla pięknych kobiet"
    Ja dostaję z okazji jak rółnież bez jej. Bardzo miło jest również kiedy dostaje kwatki także od moich chłopców :tak:

5. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

ja dość rzadko niestety ale ostatnio z okazji imienin dostałam bukiet czerwonych róż:)))).Mój chłopina uważa,ze woli mi kupić coś trwalszego"bo kwiaty zwiędną i nic mi nie zostanie":)))))i biedak nie może zrozumieć ,ile znaczą kwiaty dla kobiety i to nie oto chodzi,żeby coś zostało:))))ot, taki"pan praktyczny" mi sie trafił:))))))

6. dzustta

dzustta Mama sierpniowa'06

Ja niestety kwiatuszki dostanę tylko od okazji:-( Przez 11lat zdarzyło sie kilka razy że mój facet był wspaniałomyślny i dał mi kwiatka od tak sobie.

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja kwiaty dostaję bez okazji, jak się zdarza okazja, to mężuś kupuje mi zwykle jakiś "trwalszy" prezent (choć wcale nie musi, bo kwiaty z okazji imienin też by mnie ucieszyły;-) ). Czasem jest to bukiet zwykłych polnych "chwastów" z okolicznej łąki i takie chyba najbardziej lubię dostawać, może dlatego, że żeby je zebrać trzeba włożyć w to trochę wysiłku i takie są najbardziej "od serca".

pozdrawiam
    nikita

8. Agnes78

Agnes78 MAJOWA MAMA '06

Ja dostaję kwiaty zazwyczaj z okazji, a jak dostane bez okazji to jakaś czerwona lampka mi się zaświeca, że pewnie "coś przeskrobał" i przyniósł mi kwiaty :-D, choć takie podarowane bez okazji dostarczają więcej radości niż okazjonalne.

9. kocia

kocia Mama lipcowa'06 Fan(ka)

Ja dostaję od mojego męża kwity 6 każdego m-ca(nasza"miesięcznica ślubu)i 24(to dzień naszego poznania)no i z okazji kalendarzowych okoliczności...Do nich zazwyczaj jeszcze jest jakaś niespodzianka-kino,kolacja,małe zakupy...

10. reklama
  11. czerwona papryka

czerwona papryka Początkująca w BB

a ja dostaje na specjalne okazje...dlatego wlasnie te kwiatki sa takei specjalne :) i tak ciesza :)

12. fogia

fogia Gość

Mój mąż jest mało wylewny i ostatni raz kwiaty dostałam od niego chyba dwa lata temu. Jeżeli już to jest to standardowa czerwona róża. i nic nie pomaga napomykanie mimochodem, że marzę o pięknym bukiecie otrzymanym zupełnie bez okazji. Ech.:sick:

Poleć forum