reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak często sex?!

ewcia_24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Styczeń 2009
Postów
32
To znowu JA ,powiedzcie czy to u mnie normalne,od jakiegoś czasu mam dosyć długo okres tzn. trwa już 1.5 miesiąca,mam już umówioną wizytę u ginekologa ale to nie w tym problem.....Ja trochę się krępuje chodź jeśli się żyje i współżyje z mężczyzną (mężem) to nie powinno się mieć kompleksów,tzn.mąż chcę się ze mną kochać mimo tego że mam okres,mi trochę przeszkadza ale już kilka razy się zgodziłam.....co skończyło się zabrudzonym prześcieradłem.:shocked2:On mógłby kochać się codziennie i najlepiej bez zabezpieczenia,używamy prezerwatyw ale mąż zanim ją założy wchodzi bez co mnie wkurza bo zamiast przeżyć coś pięknego to myślę o tym aby przypadkiem nie zrobił tego we mnie co kończy się że go odpycham od siebie,po czym klei się znowu zakłada gumkę i .....kończy.Wiem że faceci wolą bez się kochać,bo wtedy mają lepsze doznania,nieraz nawet jak spałam dobrał się do mnie i bez pozwolenia wtargnął tyle że bez gumki tytle że dochodził po za mną.:zawstydzona/y:
 
reklama
ewcia24 dziewczyno kochana ,skoro krwawienie trwa już 1,5 miesiąca to pędz do lekarza bo to nie jest zwykły okres,a skoro po współżyciu brudzisz pościel,to tym bardziej nie powinnaś seksu uprawiać ,twoja córcia już spora więc to raczej nie powinno mieć związku z porodem.A co do częstotliwości seksu ,to różnie jest tydzień dzień w dzień i 2 razy dziennie i bywa z tydzień nic,w zależności od indywidualnego temperamentu każdego ,od zmęczenia ,od nastroju i humoru.Porozmawiaj ze swoim mężem,ale najpierw dobrze przemyśl co chcesz mu powiedzieć.Pozdrawiam ,mam nadzieję że to nic poważnego i że się dogadacie!!!:-)
 
Hej ewcia24 nie masz za co przepraszać,to ja się przejełam ,bo z tak długim krwawieniem się nie spotkałam nigdy,cieszę sie że to nic złego i że wszystko ok.Hi,hi a to niech faceci się cieszą ,że my z nimi chcemy się kochać!!!Pozdrawiam serdecznie:-)
 
zgadzam się z madziulanatasza.Seks zależnie od nastroju. wiadomo,że czasem zmęczenie odbiera ochotę i człowiek woli się wyspać niz leżeć jak kołek i żeby ktoś po nim "jeździł" a czasem mogłoby się i rano i wieczorem albo ze dwa razy w nockę itp. itd.. Już teraz wiem,że jak mąż wraca z pracy a ja jestem zryta po całym dniu z małym to oboje odwracamy się tyłkami do siebie albo przytulamy i Good night :D. Bywa,że cały tydzień nic.Albo i dłużej. I wtedy patrzymy na siebie i ktoś mówi"Ej, już chyba cały tydzień minął od ostatniego razu..." :)

ewcia_24
jak Cię facet za bardzo męczy to mu powiedz,że Ci np. lekarz zabronił. Mi zabronił po wypaleniu nadżerki i trzeba to wytrzymać!
Mój M jakoś tak z dala się ode mnie zawsze trzymał w te "kolorowe dni" jak to on mawia.. choc czasem też żartuje,że może zrobimy to "na partyzanta" czyli wezmie mnie z zaskoczenia :p:p

Kurcze, powiem szczerze,ze co za dużo to nie zdrowo. jak M cały dzień sobie żartuje cos tam o łóżku i przesadnie podszczypuje i tak to trwa przez pare dni to aż mi się niedobrze robi i tracę zupełnie ochotę..

no trzeba jakoś tego faceta poskromić, ale jak?? Chyba musisz pogadać z nim poważnie,że Ci to czy tamto nie pasuje i niech się z tym liczy. Dla niego w łóżku Ty masz być NAJWAŻNIEJSZA. jakaś fajna gra wstępna, może masaż... ale! nie pozwól by WYMASOWANY dobrał się do Ciebie bez wymasowania Twoich plecków!! Stracisz sporo przyjemności, wiem co piszę... :p
Choć może to dla was bzdury...
A jeśli o te gumki chodzi to może ( o ile Ci to pasuje) pomyśl o jakichś tabletkach??
 
Nie bede ukrywac zazdroszcze wam, my mamy dwoje dzieci i od urodzenia młodszej (ponad 4 miesiące temu) uprawialiśmy sex 2 razy, zawsze lubilismy rano sie kochac a teraz to raczej nie mozliwe, a wieczorem zwykle jestesmy tak zmeczeni, ze marzy nam sie tylko by isc spac.:szok:
 
ida ja miałam to samo na początku po urodzeniu maluszka moje kochanie nie miało zbytniej ochoty na sex ale teraz się zmieniło i wszystko wróciło do normy:tak:
nam pomogła szczera rozmowa o naszych oczekiwaniach potrzebach pragnieniach:tak:
 
ewcia 24 ja karmię i biorę pigułki. dokładnie Cerazette, specjalne dla kobiet karmiących. A z tym tyciem to... na pewno nie schudłam ale też nie przytyłam. Na pewno jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz jak na Ciebie działają... chyba,że masz doświadczenie z tyciem po tabletkach..
Ja też na razie nie mogę sobie pozwolić na drugie dziecko i dlatego zdecydowałam się na pigułki. Lekarz polecił Cerazette
 
reklama
Nigdy nie mieliśmy problemu z częstością, wiadomo, czasami wpływa na to stres czy przepracowanie, ale zawsze staraliśmy się to pogodzić :) Kto wie, jak będzie po pierwszym dziecku, ale myślę, że jesteśmy na tyle zgrani, że coś i na to zaradzimy, hihi :)
 
reklama
Do góry