reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czesto sie kochacie?

Jak w temacie


  • Wszystkich głosujących
    461

sisters

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2005
Postów
92
hej
Tak sobie pomyslalam, ze nie ma jeszcze takiej ankiety (albo nie znalazlam takiej)
Moj maz jest szczesliwy jak kochamy sie co dwa dni  >:D (czase to dla mnie tragedia tak czesto  ;) )
Jak jest u Was.
Jak dluga przerwa powoduje napiecia, u mnie trzy dni i klops.
Odpowiadajcie i piszcie.
Pozdrawiam S.
 
reklama
jak byliśmy parą to ze dwa razy dziennie,chyba że się nie widzieliśmy,potem zagrożona ciąża więc nic a teraz blisko poród i strach że coś możemy nabroić więc dawkujemy(trochę oralny i analny) ;) mam głęboką nadzieję że po porodzie znów będzie tak często i przyjemnie jak przed ciążą. Trzymam kciuki za siebie i za inne mamuski :)
 
karolinna pisze:
teraz blisko poród i strach że coś możemy nabroić więc dawkujemy(trochę oralny i analny)

A "tradycyjnego" nie ma wcale ? Przeciez jezeli chodzi o jakis zakaz to jest on spowodowany chyba orgazmem, jezeli sie nie myle, prawda ?

A odpowiadajac na pytanie zalozycielki watku: roznie, pewnie statystycznie codzieniie ale bywa i po kilka razy dziennie. Po czym z przyczyn roznych (wyjazdy, "mijanie sie") kilka dni postu.
 
"tradycyjnego" nie za bardzo bo przede wszystkim mój mąż się boi że coś może się stać (jak czytałam kiedyś w innych postach takie rzeczy to się śmiałam i była pewna że mój mąż na pewno się nie będzie bał a tu... :D ) ,a orgazm może też być przy oralnym itp.
 
karolinna
nic sie nie powino stac z twoja ciza jedynie co to moze przyspieszyc tak jak w moim przypadku mialam termin na 21 wrzesnia a urodzilam 6 wrzesnia :)
oczywiscie mialam zakaz od lekarza ale co zrobic jak trzeba bylo ;)
 
reklama
niop właśnie strach przed wcześniejszym porodem :) ale za dwa -trzy tyg zaprzęgam męża ;) mam nadzieję że tego nie przeczyta :) chętnie urodzę 2 tyg przed terminem :) mam nadzieję że tak jak u Ciebie Kociak to właśnie przyspieszy :)

marul :)
 
Do góry