reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez megusek, 31 Maj 2006.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Zakladam taki watek, bo przewazne w innych watkach wspominacie ze juz czujecie a tu potrzeba osobnego tematu!
    Z tego co czytalam to smyrania czuja Mihir i Ewa2500 :) Super! ;D ;D
    Moze napiszcie jak czujecie, bo niektore z nas sa troszke ciekawe, bo to nas dotyczy :) Jakie to uczucie?

Pozdrawiam :)

2. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

ciezko mi to porownac do czegos bo mam porownanie z pierwszej ciazy :D ale to takie smyranie w srodku jeszcze nie wyczowalne z zewnatrz najbardziej to czuje jak sie zdenerwuje albo leze lub tez dlugo siedze w jednym miejscu ;D mile uczucie i codziennie go oczekuje :) pozdrawiam :D

3. reklama
  4. Cynamonka

Cynamonka Fanka BB :)

Hej dziewczynki, ja tez juz czuje coraz wyrazniej jak malenstwo sie porusza i to prawie non stop. Jak tylko siede albo sie poloze to od razu cuje takie laskotanie w srodku. Super sprawa.

5. blue

blue Fanka BB :)

Przy obecnej ciąży zaczęłam czuc ruchy już w 15 tygodniu i to tym bardziej mnie utwierdza w przekonananiu, że dzidzia może przyjsc na świat nieco wcześniej może nawet w październiku  :D Początkowo było to miłe smyranie ale już teraz to silne trzepotanie nie wiem jak Wasze ale moje maleństwo już porządnie się wierci  ;D

6. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

cynamonka blue gratuluje bardzo :D swietnie czuc male kruszynki jak rozrabiaja w brzuszku :) pozdrawiam wszystkie mamuski

7. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Kurcze ja jeszcze z niecierpliwością wyczekuję, choć czasem tak jakby to było to, ale nie jestem przekonana do końca.

A to że sie strasznie dzidzi wierci to już na usg 11 maja widziałam :laugh:, tylko nieczuję tego :(

8. góralka

góralka Fanka BB :)

dziewczyny a to smyranie czy łaskotanie to czujecie w dolnej częsci brzucha, poniżej pępka, czy także wyżej ? mnie łaskocze na granicy żeber, ale głównie jak siedzę ściśnięta lub leżę, nie wiem czy to już ruchy, a gin uznał, że w żadnym wypadku to nie to, bo pojawiły się koło 14 tc, a ciąża pierwsza

9. dorotak

Ruchy odczuwalne są w dolnej części brzucha, tak jak macicia jest usytuowana.

10. reklama
  11. góralka

góralka Fanka BB :)

dzięki Dorotak, wiec jednak niestety gin miał rację, trudno, poczekam cierpliwie

12. dorotak

Ale długo nie będziesz czekać, bo to na dniach, ja też czekam :)

Poleć forum