reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

Dziewczyny dzieki wielkie za wsparcie
Goralka Tobie calusy tam gdzie lubisz za szczegolana wrazliwosc i chec pomocy!!! ale okazalo sie zupelnie bez bolesnie rozparawa trwala 7min. i za trzy tygodnie po wyrok do sadu okazuje sie ze zalezy jak sie to wszytko wczesniej przygotuje papierki papierki oni je uwilebiaja troche musialam wydac na adwokata zeby wiedziec co i jak i kiedy ale okazalo sie to bardzo pomocne !! ale co ja sie tam nasluchalam w tym sadzie o cholerka ludzie to naprawde maja przekichane i pomyslec ze kiedys sobie slodko szptali kocham cie? straszne toltalny brak szcunku i do siebie i do bylego partnera... a fuj zeby jak najmniej a moj Ptysiek chyab mi sie dzis oswiadczyl musze sie go spytac czy tak bo bylam tak przejeta ze ochocho i nie wiem do konca ale teraz siedze i sie chichram do wszytkiego i fajnie mi z tym:-)
 
reklama
Oj fajnie ze mozna sie wygadac z wami i posmiac !! Npisze wam tekst rozmowy mamy z dzieckiem z takiej plyty do relaksacji w ciazy:
" Kochanie slyszysz mnie? jestem twoja mama tak bardzo na ciebie czekam to cudowne uczucie nosic ciebie w sobie czuc kazde Twoje poruszenie jestem taka szczesliwa ze istniejesz bez ciebie nie bylabym tym kim jestem kocham cie i zawsze bede cie kochac mozesz czuc sie bezpieczne jestem tu bede sie Toba opiekowac troszczyc sie o Ciebie Chce pomoc Ci dorosnac stac sie wspaniala moadra istota Pamietaj ze zawsze mozesz byc soba otaczajac Cie miloscia daje ci rowniez wolnosc zawsze gdy klade dlonie na swoim brzuchu przytulam Cie w ten sposob i pokazuje ze bardzo bardzo Cie kocham!
A rozmowa taty z dzidzia jest tez fajna poryczalam sie czytajac to pierwszy raz ale kapitalnie skomponowana muzyka i cos fajnego poszukajcie plyta nazywa sie "bede mama" moze uda wam sie znalezc kosztaowala ok 30zl
 
naprawde slodkie i wzruszajace :-)
moj maly reaguje njabardziej na wyglupy paulinki z tata i czasem na muzyke :-) szczegolnie gdy slucham enigmy to tez fajna relaksacyjna muzyczka i jak paulinka slucha muzyczki z bajek disneya jakos tak sobie upodobal :-)
 
Lucyann- życzę ci dużo szcześcia, i super że wszystko dobrze się układa:tak:

a tekst prześliczny, i dorotak ma rację chba wszystkie mamy rozmawiają z maluchami w brzurzku:tak:
 
też staram się rozmawiać. ale mówię: dzień dobry maleństwo, jak żyjesz? śpisz? to obudź się i kopnij mamusię.../wolę poczuć od razu że się rusza.../ale czasami czuję się jak idiotka więc częsciej gadam do Lilci jak jestem sama...no chyba że tatuś jest blisko, to tak oboje gadamy. a niedawno była u mnie siostrzenica która ma prawie 5 lat i jak usłyszała że gadam do malucha to opowiadała wszystkim, do tego przekręcała słowa i coś tam sobie dodawała...trochę to dziwnie brzmiało ale każdy miał radochę.
 
Kazda z nas zwraca sie do swojeje dzidzi jak potrafi ja sie czasami z moim synkiem bawie w wykopywanie reki albo w pokazywanie pupy albo cos jeszce glupszego znajde ale nic ale to nic nie zastapi reki taty na brzuszku wtedy zaczyan plywac sobie tak delitatnie zupelnie inaczej sie zachowuje niz przy mnie :confused2: :cool: bedzie sie dzialo juz nie dlugo dom do gory nogami stanie?!
 
reklama
Moj maluszek mial dzis o piątej rano taką czkawkę, że aż mi go było szkoda. Nie wiem jak mu wtedy pomóc, ani łażenie, ani krecenie się nic nie daje.
 
reklama
Do góry