reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Zakladam taki watek, bo przewazne w innych watkach wspominacie ze juz czujecie a tu potrzeba osobnego tematu!
Z tego co czytalam to smyrania czuja Mihir i Ewa2500 :) Super! ;D ;D
Moze napiszcie jak czujecie, bo niektore z nas sa troszke ciekawe, bo to nas dotyczy :) Jakie to uczucie?

Pozdrawiam :)
 
reklama
ciezko mi to porownac do czegos bo mam porownanie z pierwszej ciazy :D ale to takie smyranie w srodku jeszcze nie wyczowalne z zewnatrz najbardziej to czuje jak sie zdenerwuje albo leze lub tez dlugo siedze w jednym miejscu ;D mile uczucie i codziennie go oczekuje :) pozdrawiam :D
 
Hej dziewczynki, ja tez juz czuje coraz wyrazniej jak malenstwo sie porusza i to prawie non stop. Jak tylko siede albo sie poloze to od razu cuje takie laskotanie w srodku. Super sprawa.
 
Przy obecnej ciąży zaczęłam czuc ruchy już w 15 tygodniu i to tym bardziej mnie utwierdza w przekonananiu, że dzidzia może przyjsc na świat nieco wcześniej może nawet w październiku  :D Początkowo było to miłe smyranie ale już teraz to silne trzepotanie nie wiem jak Wasze ale moje maleństwo już porządnie się wierci  ;D
 
cynamonka blue gratuluje bardzo :D swietnie czuc male kruszynki jak rozrabiaja w brzuszku :) pozdrawiam wszystkie mamuski
 
Kurcze ja jeszcze z niecierpliwością wyczekuję, choć czasem tak jakby to było to, ale nie jestem przekonana do końca.

A to że sie strasznie dzidzi wierci to już na usg 11 maja widziałam :laugh:, tylko nieczuję tego :(
 
dziewczyny a to smyranie czy łaskotanie to czujecie w dolnej częsci brzucha, poniżej pępka, czy także wyżej ? mnie łaskocze na granicy żeber, ale głównie jak siedzę ściśnięta lub leżę, nie wiem czy to już ruchy, a gin uznał, że w żadnym wypadku to nie to, bo pojawiły się koło 14 tc, a ciąża pierwsza
 
reklama
Do góry