reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czułyscie się w ciąży bliźniaczej?

Marteczka11

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
36
Cześć dziewczyny,
Jak czulyscie się w ciąży bliźniaczej? Jakie mialyscie objawy? Ja mam silne zaparcia i wzdęcia. Przez to nie mogę za wiele jeść. Czy Wy też tak mialyscie?
 
reklama
Hej, ja w pierwszym trymestrze czułam się najgorzej w życiu. Jak sobie przypomnę to aż dziwię się, że to przetrwałam [emoji23]. Jedynie na plus, to schudłam ładnie [emoji85]. Teraz mam prawie 16tc i tylko muszę jeść często i mało. Nie raz mam ochotę na jakiś fast food lecz niestety tłustych dań mój organizm nie toleruje i szybko się pozbywa [emoji2961]. Ciężko mi stać, siedzieć, leżeć, spać xd Chociaż brzuch jest mały, ale od środka mi wszystko rozrywa.
Trzymam kciuki, żebyś się bardzo dobrze czuła i cieszyła z tego stanu [emoji110][emoji110][emoji3059]
 
Ja czułam się okropnie. Najpierw mdłości. Znalazłam na nie sposób. Przepis na miksturę, którą piłam i mi super pomagała znajdziesz na moim blogu jakjesczdrowo.pl Potem był spokój może na 3 tygodnie i miałam zgagę. Na koniec refluks i też nie mogłam jeść. Jak słucham jak inne znajome jadły w ciąży, to się dziwiłam, bo ja jadłam połowę tego co przed ciążą. Nie dałam rady spać i było ciężko ☹️ Po porodzie też już nie spałam 😎
 
Do góry