reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czułyście się w udanym miesiącu?

MamaZblizną

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 040
Kochane, mam pytanie.. jak czułyście się w udanym miesiącu? Był taki sam jak poprzednie? Najbardziej chodzi mi o to czy bolał was brzuch jak na @ ? :(
Mnie bolą sutki podczas dotyku, ale brzuch boli jak zawsze .. tzn odkąd biorę CLO czyli 3 cykl :/
 
reklama
Rozwiązanie
Kochane, mam pytanie.. jak czułyście się w udanym miesiącu? Był taki sam jak poprzednie? Najbardziej chodzi mi o to czy bolał was brzuch jak na @ ? :(
Mnie bolą sutki podczas dotyku, ale brzuch boli jak zawsze .. tzn odkąd biorę CLO czyli 3 cykl :/
U mnie to było tak że po prostu wiedziałam. Wiedziałam że w tym miesiącu zaszłam w ciążę jakoś tak wewnątrz czułam się mamą ;). Kilka miesięcy wcześniej stwierdziliśmy z mężem że rezygnujemy z zabezpieczenia i jak się uda to super. Nie chcieliśmy ,,planowac" nastawiac się żeby nie było rozczarowań bo wiadomo jakie czasem są problemy . I tak zleciało bodajże 4 cykle gdzie pomimo braku zabezpieczenia w ciążę nie zaszłam i tego jednego miesiąca po prostu czułam że się udało czułam że...
Hej. Ja miałam identyczne objawy jak przed okresem czyli ból piersi i powiększenie piersi, jedynie ból brzucha był inny bo nie bolał jak na okres tylko tak kuło.
 
Kochane, mam pytanie.. jak czułyście się w udanym miesiącu? Był taki sam jak poprzednie? Najbardziej chodzi mi o to czy bolał was brzuch jak na @ ? :(
Mnie bolą sutki podczas dotyku, ale brzuch boli jak zawsze .. tzn odkąd biorę CLO czyli 3 cykl :/

Ja od kilku dni też mam okropny ból jak na @, wczoraj robilam bete ale nic nie wyszło. W dodatku u mnie przy PCO ciężko określić owulację więc czekam do jutra zrobię test. Wczoraj po becie pojawil się u mnie lekko krwawy śluz więc uznałam że @ przyszła, ale nie rozkrecilo sie i dzisiaj to samo, bóle pleców i brzucha zwłaszcza jajników ale okresu nie ma ‍♀️
 
Ja od kilku dni też mam okropny ból jak na @, wczoraj robilam bete ale nic nie wyszło. W dodatku u mnie przy PCO ciężko określić owulację więc czekam do jutra zrobię test. Wczoraj po becie pojawil się u mnie lekko krwawy śluz więc uznałam że @ przyszła, ale nie rozkrecilo sie i dzisiaj to samo, bóle pleców i brzucha zwłaszcza jajników ale okresu nie ma ‍♀️
U mnie to jeszcze tydzień do miesiączki, a już boli :(
 
Ja czułam się jak na @ , nic nie podejrzewałam ,nawet piersi nie bolały szczególnie , jedyne co to tydzień przed zdarzało się że jajnik zakuł tak że aż mnie zginało
 
U mnie to było tak że po prostu wiedziałam. Wiedziałam że w tym miesiącu zaszłam w ciążę jakoś tak wewnątrz czułam się mamą ;). Kilka miesięcy wcześniej stwierdziliśmy z mężem że rezygnujemy z zabezpieczenia i jak się uda to super. Nie chcieliśmy ,,planowac" nastawiac się żeby nie było rozczarowań bo wiadomo jakie czasem są problemy . I tak zleciało bodajże 4 cykle gdzie pomimo braku zabezpieczenia w ciążę nie zaszłam i tego jednego miesiąca po prostu czułam że się udało czułam że okres nie przyjdzie. Zmyliło mnie to że pobolewał mnie brzuch jak na okres a testy 3 dni po spodziewanej miesiączce wychodzily negatywne. Niby sprawa jasna testy negatywne brzuch pobolewał jakby ten okres mial przyjsc lada chwila, ale ja to po prostu czułam że coś mi nie gra. No i tak okres nie przyszedł po kolejnych kilku dniach czekania na okres kolejny tescik i na nim 2 krechy a brzuch tak jeszcze bolał przez kilka tygodni.
 
reklama
U mnie to było tak że po prostu wiedziałam. Wiedziałam że w tym miesiącu zaszłam w ciążę jakoś tak wewnątrz czułam się mamą ;). Kilka miesięcy wcześniej stwierdziliśmy z mężem że rezygnujemy z zabezpieczenia i jak się uda to super. Nie chcieliśmy ,,planowac" nastawiac się żeby nie było rozczarowań bo wiadomo jakie czasem są problemy . I tak zleciało bodajże 4 cykle gdzie pomimo braku zabezpieczenia w ciążę nie zaszłam i tego jednego miesiąca po prostu czułam że się udało czułam że okres nie przyjdzie. Zmyliło mnie to że pobolewał mnie brzuch jak na okres a testy 3 dni po spodziewanej miesiączce wychodzily negatywne. Niby sprawa jasna testy negatywne brzuch pobolewał jakby ten okres mial przyjsc lada chwila, ale ja to po prostu czułam że coś mi nie gra. No i tak okres nie przyszedł po kolejnych kilku dniach czekania na okres kolejny tescik i na nim 2 krechy a brzuch tak jeszcze bolał przez kilka tygodni.
Zazdroszczę przeczucia i pozytywnego nastawienia, ja po roku starań wymiękam. A w poprzednich cyklach też bolał Cię brzuch przed miesiączką? U mnie tydzień do @ i już zaczyna pobolewać :( Pewnie jak co miesiąc.. nic z tego.
 
Kochane, mam pytanie.. jak czułyście się w udanym miesiącu? Był taki sam jak poprzednie? Najbardziej chodzi mi o to czy bolał was brzuch jak na @ ? :(
Mnie bolą sutki podczas dotyku, ale brzuch boli jak zawsze .. tzn odkąd biorę CLO czyli 3 cykl :/
U mnie to było tak że po prostu wiedziałam. Wiedziałam że w tym miesiącu zaszłam w ciążę jakoś tak wewnątrz czułam się mamą ;). Kilka miesięcy wcześniej stwierdziliśmy z mężem że rezygnujemy z zabezpieczenia i jak się uda to super. Nie chcieliśmy ,,planowac" nastawiac się żeby nie było rozczarowań bo wiadomo jakie czasem są problemy . I tak zleciało bodajże 4 cykle gdzie pomimo braku zabezpieczenia w ciążę nie zaszłam i tego jednego miesiąca po prostu czułam że się udało czułam że okres nie przyjdzie. Zmyliło mnie to że pobolewał mnie brzuch jak na okres a testy 3 dni po spodziewanej miesiączce wychodzily negatywne. Niby sprawa jasna testy negatywne brzuch pobolewał jakby ten okres mial przyjsc lada chwila, ale ja to po prostu czułam że coś mi nie gra. No i tak okres nie przyszedł po kolejnych kilku dniach czekania na okres kolejny tescik i na nim 2 krechy a brzuch tak jeszcze bolał przez kilka tygodni.
Dokladnie. Niby idzie @ wszystko boli ciagnie a.. nie przychodzi :) ja tak mylnie ten bol zinterpretowalam ze planowany na 6 okres - a test dopiero 19 zrobilam hehe
Wczesniejsze cykle testy robilam juz 8dni po owu. A ten jakoś czilałtowo. Chyba przez te bole brzucha. Ciagnie do dzis.. ale już z każdym dniem te bole są inniejsze
 
Rozwiązanie
Do góry