reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbać o skórę

Dominik Jędrzejczak

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Luty 2013
Postów
38
Miasto
Drzewica, Poland
Jak dbać o skórę?

Aby zachować jak najdłużej ładną, młodą skórę należy ją odpowiednio pielęgnować, z tego też powodu dobrze jest poznać jej strukturę i sposoby funkcjonowania.

Jak dbać o skórę dzięki witaminom?

Dla zachowania zdrowego wyglądu skóry nieodzowne w jej pielęgnacji są także witaminy. Biorą one udział we wszystkich podstawowych procesach organizmu, umożliwiając jego prawidłowe funkcjonowanie, przy czym interesujące jest nie tylko ich działanie biologiczne, ale także fizjologiczne.

Poradnik Jak dbać o skórę dla ciebie :D

specjalny kod promocyjny:RICTUS który uprawnia do 100% rabatu na poradnik internetowy:30 sekretów pięknej skóry


http://jakdbacoskore.interkursy.pl/

Pozdrawiam
 
reklama
Ja niestety obawiam się, że w sztucznej postacie witaminy można przedawkować, dlatego chętniej sięgam po nie w naturalnej postaci, poza tym większość suplementów "źle na mnie działa" (być może dlatego, że stężenie witamin jest zbyt wysokie, a ja bardzo zdrowo się odżywiam)
 
Dobre kremy, dobre suplementy diety, które uzupełniają witaminy oraz kwasy takie jak omega6 (tu polecam np. suplement Oeparol) oraz podstawowe dobre nawyki tak jak zmywanie makijazu przed snem bo wiem ze wiele kobiet o tym zapomina...
 
Trzeba pamietac,ze wyglad i stan naszej skory w wiekszosci zalezy od naszego odzywiania i trybu zycia.Kolejny etap to oczyszczenie, przywrócenie naturalnego poziomu pH i odpowiednie nawilżenie.
Zmywanie make up na noc odgrywa tez wazna role,stosowanie maseczek takze pomaga w pielegnacji skory.Przy codziennej pielęgnacji twarzy najważniejszy jest odpowiedni dobór kosmetyków do rodzaju cery i stylu życia (przy doborze odpowiednich kosmetyków warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy: jaką mamy dietę, czy ruch fizyczny jest wpisany w naszą codzienną rutynę oraz czy korzystamy z wszelkiego rodzaju używek), a następnie ich systematyczne stosowanie. Pielęgnacja faktycznie powinna zamienić się w codzienny, magiczny rytuał, który zapewni naszej skórze piękny i promienisty wygląd.
 
Do góry