reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

reklama
Ja na telefon wydaję kosmiczne pieniądze ;) poza tym internet jest, wiec nie ma aż takiej tragedii. jak jadę do rodziców to wszystkich znajomych tez staram się odwiedzić albo robimy sobie imprezę, na którą wszyscy przychodzą do mnie :D
 
A my mamy to szczęście, że z tego samego miasta pochodzimy:) Tylko na studia wybraliśmy się do bydgoszczy i za zieloną górą baaardzo tęsknimy. Chcemy się przenieść za rok, bo tu nikogo nie mamy, ale zobaczymy jak to z pracą będzie...
 
Ja w tamtej ciąży byłam na jodze już w 9tc, ale wielu ćwiczeń pani mi nie pozwoliła robić (np. takich z podnoszeniem do góry rąk). Teraz też czekam do końca 12 tyg. a właściwie to chyba zapiszę się dopiero w 15tc, bo wymagana jest zgoda ginka na piśmie a będę się z nim widziała dopiero 7 grudnia...
 
reklama
Ja w tamtej ciąży byłam na jodze już w 9tc, ale wielu ćwiczeń pani mi nie pozwoliła robić (np. takich z podnoszeniem do góry rąk). Teraz też czekam do końca 12 tyg. a właściwie to chyba zapiszę się dopiero w 15tc, bo wymagana jest zgoda ginka na piśmie a będę się z nim widziała dopiero 7 grudnia...

Wiesz, jedni pozwolą dopiero od 12tc, inni będą specjalnie dobierać ćwiczenia - ale konkluzja jest jedna - lepiej poczekać, niż zaszkodzić maluchowi.
 
Do góry