reklama

jak dlugie przerwy noca?

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez Elzu, 1 Styczeń 2011.

1. Elzu

Elzu Fanka BB :)

Moj Julek przespal ostatnio 7h i 9h bez przerwy (w nocy) czy powinnam go wybudzac na karmienie? Rozumiem, ze 5-6h to nie klopot, ale 9h to juz chyba sporo jak na takiego malucha (2 miesiace nie cale). W dzien je mniejwięcej co 2-2,5h. Moje piersi po takiej przerwie sa pelne ale daje rade, nie mam zastojow - chodzi mi glownie o zdrowie synka.

Dzieki za wszelka pomoc :)

2. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

Hej jesli twoj maluszek dobrze przybiera na wadze to mysle ze nie powinnas go budzic na karmienie . Moj synek tez przesypial w nocy ok 10 h i nie wybudzalam go a w dzien pil co 2 h. Uwazam ze dziecko jak bedzie glodne to samo sie obudzi do jedzenia.

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Też uważam,jak agula23 ,jeśli tylko przybiera na wadze,to tylko Ci pozazdrościc przespanych nocy:).

5. tusia-88

tusia-88 Zaciekawiona BB

Hej! Moja Olivia jak miała tyle co twój synek też tak przesypiała :) Teraz śpi od 21.00 do 5.00 i potem karmię ją i śpi dalej do 10.00 Nie budziłam jej na karmienie, a jest zdrowym, papuśnym bobaskiem :) I ładnie przybiera na wadze. Ma 5 miesięcy.

6. Elzu

Elzu Fanka BB :)

Julek nadal spi ladnie w nocy ale juz krocej, wczoraj i dzis mial przerwy po 6h. W srode ide go zwazyc, to przekonam sie czy dobrze przybiera na wadze.

Dzieki za rady :)

7. Trusia77

Trusia77 Fanka BB :)

Ja też mam ten sam problem co ELZU, córka potrafi spać w nocy 6-7h i niewiem czy w tym czasie ściągać, wybudzać? nie robię ani jednego ani drugiego ale zastanawiające że w dzień potrafi jeść czasem nawet co godzinę licząć o początku ostatniego karmienia, czy to też normalne? Daję jej herbatę ale ile można jak czasem się dossie to wyije 40ml na raz. I co tu począć???? Karmić kiedy chce? A te przerwy po 6g ie zburzą mi laktacji znaczy nie zmniejszą? A i co z unormowaniem godzin, niby powinno się karmić co kilka godzin, rutyna itp ale jak ona różnie je o różnych porach, czekać aż sama sobie unormuje? Już niewiem

8. ika216

ika216 Fanka BB :)

Ja miałam podobnie. Jak córa sie urodziła a miała niską wagę urodzeniową to wybudzałam ją w nocy na jedzonko. Po wizycie położnej okazało sie że mała dobrze przybiera i skoro w nocy się nie wybudza to znaczy, że nie jest głodna i nie ma potrzeby budzenia dziecka. Teraz mała ma 3,5 miesiąca i przesypia w nocy ciągiem 8 godzin.

9. pipi765

pipi765 Początkująca w BB

Moja ma juz prawie 12 miesięcy i nadal pije tylko w nocy czasem budzi się 6 razy i nie chce naprz. butelke z wodą

10. reklama

Poleć forum