reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dlugo bolal Was brzuch na poczatku ciazy?

reklama
No ja wczoraj zrobiłam test, dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki. Wyszedł pozytywny i właśnie boli mnie brzuch. Przed terminem miesiączki też bolał myślałam że to na okres, ale test pozytywny i nadal boli.
 
No ja wczoraj zrobiłam test, dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki. Wyszedł pozytywny i właśnie boli mnie brzuch. Przed terminem miesiączki też bolał myślałam że to na okres, ale test pozytywny i nadal boli.
Boli tak samo mocno jak okresowy czy troche mniej? Mi tak przychodzi i mija, ale nie jest taki mocny jak okresowy…
 
Do 3 miesiąca miała bóle jak okresowe, później już inne ale do końca ciąży coś 🙈
Boli tak samo mocno jak okresowy czy troche mniej? Mi tak przychodzi i mija, ale nie jest taki mocny jak okresowy…
Jakoś koło tygodnia.....
Boli tak samo mocno jak okresowy czy troche mniej? Mi tak przychodzi i mija, ale nie jest taki mocny jak okresowy…
 
reklama
Kochana bolący brzuszek to dopiero początek dolegliwości 😂😂, potem będą bolały Cię piersi, sutki, krocze itd, warto się przyzwyczaić do różnych dolegliwości. Ale później spotka Cię nagroda, piękny mały człowiek ♥️♥️♥️🙂🙂
 
Do góry