reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak dlugo czekac z nastepnym dzieckiem

Torunianka93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2017
Postów
152
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
A u nas będzie to ok 15 miesięcy różnicy. Nie planowaliśmy ale chcieliśmy małą różnice wieku. Myślę że synek będzie miał się z kimś bawić. A i my na świeżo pamiętamy co i jak z maluszkiem robić..;)
 
reklama
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
10
Rozwiązania
0
Moj synek ma prawie 10 miesiecy i nie mozemy z mezem zdecydowac kiedy bedzie najlepszy czas na drugie dziecko:baffled:. Jaka jest najlepsza roznica wieku. Prosze napiszcie za i przeciw. Dzieki:-)
ja niestetey moge sie wypowiedziec tylko z autopsji - miedzy mna a moja siostra jest 5 lat roznicy i wydaje mi sie ze to gorna granica. jeszcze kilka miesiecy wiecej i pewnie nigdybysmy nie znalazly wspolnego jezyka ;)
 

gabigold

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
30
Rozwiązania
0
Ja niespecjalnie czekałam; sama wychowałam się w dużej rodzinie - potem poczekam pięć sześć lat i starsze dzieci pomogą mi wychowywać młodsze
 

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2017
Postów
93
Rozwiązania
0
Tutaj nie ma ściśle za oraz przeciw, to czy zdecydować się na drugie i kolejne dziecko jest bardzo indywidualną kwestią i trudno doradzać. Znam wiele osób które po przestają na jednym dziecku i zarzekają się, że wieęej nie będą mieć, po czym mija 4-5 lat i dopiero pojawia się drugie bo jednak rodzice tak zdecydowali.
 

GoJ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2018
Postów
9 173
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
Rocznikowo 2 lata między pierwszą dwójką. Teraz trzecie będzie młodsze odpowiednio o 8 i 10 lat.
 
Dołączył(a)
14 Maj 2018
Postów
5
Rozwiązania
0
Uważam, że to Wasza indywidualna sprawa kiedy zapragniecie mieć kolejne dziecko. Pamiętajcie tylko, że dziecko to nie jest zabawka i z dwoma dziećmi będzie dwa razy więcej problemów i pracy niż z jednym. Zastanówcie się dobrze czy jesteście w stanie już utrzymać i wychować drugie i jeżeli tak to bierzcie się do pracy ;)
 

Matkatesterka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2017
Postów
37
Rozwiązania
0
U nas będzie niecałe 3 lata różnicy i wydaje mi się, że będzie ok. Córka dużo rozumie, interesuje się brzuchem i jest chętna do pomocy ;) zobaczymy jak wyjdzie w praniu ale wierzę, że się dogramy :)
 
reklama

Wiki029

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2018
Postów
75
Rozwiązania
0
Moim zdaniem najlepsza różnica to 3 lata. Sama miałam taką różnicę z siostrą i bardzo mi się to podobało, bo jak ona wychodziła z jednej szkoły to dopiero ja do niej szłam i nie musiała się mną opiekować.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry