reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak dlugo czekac z nastepnym dzieckiem

reklama
Majka, ma teraz 5 miesięcy, w czerwcu planujemy zacząć starania o drugie. Uważam że 1,5 roku to akuratnie bo po 3 latach nie chciałoby mi się wracać do pieluch
 
my chielismy do 3 lat i mamy roznice 2,5 roku dla mnie idealnie :-D na poczatku bylo ciezko ale teraz jak widze jak Oliwia opiekuje sie Maja jak Ja zabawia to taka roznica dla mnie super:-)
 
witam.ja chciałabym za ok.3 lata,wcześniej chyba nie dałabym rady,bo dopiero co zaczęłam przesypiać noce i to nie zawsze i jak teraz znów miałabym wstawać to chyba bym nie wyrobiła:-D:baffled:
 
hej ja mam 20 miesieczna Juleczke i tez myslalam do tej pory o 2 dzidziusiu ale moj maz rozwial moje wszelkie watpliwosci:-( i na razie bedziemy musieli poczekac moze za 2 lata?? tylko boje sie ze pozniej tak jak wiekszosc dziewczyn mowi nie bedzie m sie chcialo wracac do pieluch a teraz bałabym sie czy dalibysmy sobie rade finansowo( budujemy dom):-(
 
Mnie sie marzyla mla różnica. Planowalam, ze góra 1,5 roku. No ale mialam cesarke z powiklaniami i drgawek dostaje jak sobie pomysle o kolejnym takim koszmarze.Mój lekarz twierdzi ze jesli porod nastapi 2 lata po pierwszym to mam szanse na porod naturalny i chyba tyle poczekamy. Chyba zeby byla wpadeczka po drodze:tak:
 
u mnie bedzie rok i 8 mc roznicy, nie wiem jak dam rade ale to byla świadoma decyzja.
Naprawde nie chcialoby mi sie wracac w te pieluchy, karmienia itd. najlepiej isc za ciosem, tym bardziej że chodzenia w ciąży nie odbieram jako cos najfajniejszego na świecie heh. a tak podobno starsze dziecko nie jest takie zazdrosne o dzidziusia i maja lepszy kontakt.
pozdrawiam

aha zapomniałam dodac że nr 3 oczywiście już nie planuje :no: :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam 4,5-letniego synka i w tym roku chiałabym się postarać o drugą pociechę, troszkę się obawiam ale jestem dobrej myśli:-)
 
Majka, ma teraz 5 miesięcy, w czerwcu planujemy zacząć starania o drugie. Uważam że 1,5 roku to akuratnie bo po 3 latach nie chciałoby mi się wracać do pieluch


hehe nie wiesz ile ci sie zejdzie zanim Twoja cora bedzie chodzic i spac bez pieluch wiec moze jakby mialabyc roznica 3 lat to wcale z pieluch bys nie wyszla ;-)przy tak malej roznicy wieku matka ma najgorzej bo wtedy to zajezdzasz sie prawie na smierc....starsze na tyle male ze trzeba sie nim ciagle zajmowac, pilnowac itp....i niemowlak do tego...ciezko, ojjj ciezko. Ale podobno najgorsze sa pierwsze 18 lat a pozniej to juz leci:-p;-)

u mnie jest prawie 3 lata roznicy (corka z wrzesnia a syn 3 lata wczesniej w pazdzierniku sie urodzil) i dla mnie bomba. Wiekszej roznicy bym nie chciala - tak np 5 czy 6 lat...nie mowiac o jeszcze wiekszej hihihi bo wtedy faktycznie nei chcialoby mi sie wracac do pieluch....a tak to troche sobie odpoczelam od nocnych pobudek i pieluch (cale pol roku calkowicie od pieluch:sorry2:) i corcia mi sie urodzila:-) . mniejszej roznicy bym nie chciala...fajnie miec rok czy dwa tylko roznicy jak sie ma rodznestwo ale to bylby istny koszmar dla mnie....patrze z perspektywy osobowosci mojego starszego dziecka....plakalabym chyba dniami i nocami i zadnym nei bylabym sie wstanie bardzo dobrze zajac i odpowiednio duzo czasu poswiecic - co jest dla mnie niezmiernie wazne. a tak mam komunikatywne, kochane, pomocne, starsze dziecko i szkraba raczkujacego po podlodze. Igor jest bardzo opiekunczym braciszkiem, mam nadzieje ze mu tak zostanie i jakbym miala mozliwosc aby zmienic odleglosc czasu pomiedzy jednym a drugim to napewno bym tego nie zrobila. Trafilam idealnie....:tak:aaaa no i 3ciego tez nie planuje ...ani 4 hehehe starczy mi dwojka. Parke mam - czego chciec wiecej :blink::-p
 
reklama
Nie, no właśnie ja pieluch się nie boję, jakoś to mi nie dało popalić, szybko się uwolniłam od nich:tak:, goorzej z nieprzespanymi nocami:sorry2:jestem śpiochem, wstanie rano to dla mnie dramat:dry:
Ale najgorzej boję się,że nie będę umiała znaleźć czasu starszemu synkowi, że będe zmęczona etc. etc.
 
Do góry