reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo "czemu"?

Magda77_77

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Październik 2005
Postów
37
Co drugim słowem mojego syna jest "czemu?" Najczęściej sa to pytania zupełnie bez sensu, a moje odpowiedzi wywołują kolejne "czemu?". trwa to juz miesiąc i chcwilami nie mma juz cierpliwości. :-[
jak długo ten etap trwał u waszych dzieci?
 
reklama
Po raz pierwszy przez jakies dwa miesiące, potem zrobił sie spokój a od dwóch tygodni jest z powrotem "a dlaczemu"? Bywa tak, że się zapętlamy w pytaniach i odpowiedziach. I mam wrażenie że czasem nie słucha co odpowiadam.

Czasami jak słyszę kolejne np."a dlaczemu jest długie?" to ja zadaje pytanie "ciekawe dlaczego to jest długie? jak sądzisz?" no i zmuszam Emilkę do myślenia"
 
tez jestem ciekawa moj ma 15miesiecy i od jakiegoś czasu mówi cioto i pokazuje palcem i tak moze przez kilka godzin non stop
 
Ale "cioto" jeszcze nie jest takie złe, bo łatwiej wytłumaczyć. Co można odpowiedzieć na pytanie "czemu wiatr nie ma buzi?" Niemniej tak wczesne pytania chyba niezadobrze rokują na przyszłość. :p
 
Moje maleństwo też miało taki etap że cały czas pytało "czemu" trwało to pare tygodni no może ok 2 miesięcy ale teraz mu przeszło
 
Do góry