reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak długo karmić piersią?

Jak długo karmiłaś piersią?

• od 1 dnia do 1 miesiąca

Głosów: 17 5,7%
  • od 1 miesiąca do 3 miesięcy

Głosów: 33 11,1%
  • od 3 miesięcy do pół roku

Głosów: 34 11,4%
  • od pół roku do 9 miesięcy

Głosów: 41 13,8%
  • od 9 miesięcy do roku

Głosów: 48 16,2%
  • od roku do półtora roku

Głosów: 55 18,5%
  • od półtora roku do 2 lat

Głosów: 37 12,5%
  • dłużej

Głosów: 32 10,8%

• Wszystkich głosujących
    297
reklama

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Chciałabym dowiedzieć się jak długo karmicie/karmiłyście swoje Maleństwa piersią... Jeśli możecie to podzielcie się też co było powodem np. nie karmienia wcale albo krótkiego karmienia. Teraz moja córeczka ma niecałe 5 miesięcy i póki co udaje mi się ją karmić piersią chociaż mam dość mało mleczka... :-( ale jakoś jeszcze dajemy radę :-) No i co najważniejsze Mairka ładnie przybiera na wadze :tak:

Magda_J

Zaciekawiona BB
Hej! Moja Mała ma 3,5 miesiąca i też jest na piersi. Niestety od miesiąca jest dokarmiana bo z Małej jest wielki żarłok. Staram się by mieć jak najwięcej mleka ale nie zawsze to podziała co oznacza, że na dzień dostaje 2 albo 3 razy butlę. Do tego wszystkiego muszę ograniczyć produkty mleczne - skaza białkowa:(. Czasem jest mi smutno z tego powodu ale i tak sie cieszę, że odrobinkę mamusiego mleczka na dzień dostanie. Pozdrawiam.

ch_aga

Mama Misia, Żona Miśka
Mateuszek ma 10 miesięcy i dalej karmię go piersią. Planuję karmić do roku ale jeśli później będę miała pokarm to pewnie też będę karmić :happy:
Pozdrawiam

marishka

Mama lipcowa'06 Mama Natusi
Miasto
Przemyśl
U mnie było tak, ze Natalka za mało przybrała na wadze, a była tylko na piersi i pediatra zaleciła rozszerzanie diety. I moja niuna sama się odstawia od piersi, ja to bym jeszcze pokarmiła ale nie chce cyca, chyba ze bardzo marudzi, to wtedy lubi sie przytulić...

Amok

Aktywna w BB
Staś ma 6,5 miesiąca, caly czas cycolimy, choć je już też dużo nowych rzeczy. Do końca 5 m-ca byl tylko na cycu, planuje skończyc tak kwiecień -maj, ale zobaczymy jak to będzie, bo produkcja nadal jak tydzień po porodzie, no i staś to chyba największy ssak na świecie:-)

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dzięki za odpowiedzi :-) A mogłybyście pozaznaczać odpowiedzi w ankietce? Oczywiście stan na dzień dzisiejszy :-)

Już widzę że ankieta niestety jest nieprecyzyjnie zrobiona :-( ale nie umiem jej edytować :-( Sama np. nie mam jak odpowiedzieć :baffled: bo karmie Mariczkę już ponad 3 miesiące a jeszcze nie pół roku więc widzę że brakuje odpowiedzi "Karmię ponad 3 miesiące" :baffled: A może wiecie jak edytować ankiete :confused:

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Witam! :-) Ja przestalam karmic prawie trzy tygodnie temu czyli moj "staz" to rok i trzy miesiace:tak: W planach bylo karmienie do roku ale z dnia na dzien z mojego dziecka robil sie coraz wiekszy ssak i w nocy to juz byla dla mnie udreka bo potrafila budzic sie nawet kilkanascie razy :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Jestem zadowolona ze juz nie karmie choc z poczatku bylo to bardzo wygodne.;-) Teraz dziecko juz ladnie przesypia noce i ja tez.:tak: Pozdrawiam:-)

Leika

Matka Polka
Miasto
Łódź
Karmię od przeszło pół roku, a planuję karmić jeszcze długo, co najmniej do roku, a może i nawet dłużej. Na razie nie stawiam sobie żadnych granic, zobaczymy po roku, jak nam się będzie razem z synkiem "cycować" :-)

reklama
Do góry