reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo karmić piersią?

Jak długo karmiłaś piersią?

  • od 1 dnia do 1 miesiąca

    Głosów: 17 5,6%
  • od 1 miesiąca do 3 miesięcy

    Głosów: 33 10,8%
  • od 3 miesięcy do pół roku

    Głosów: 35 11,5%
  • od pół roku do 9 miesięcy

    Głosów: 42 13,8%
  • od 9 miesięcy do roku

    Głosów: 50 16,4%
  • od roku do półtora roku

    Głosów: 56 18,4%
  • od półtora roku do 2 lat

    Głosów: 38 12,5%
  • dłużej

    Głosów: 34 11,1%

  • Wszystkich głosujących
    305
reklama
Chciałabym dowiedzieć się jak długo karmicie/karmiłyście swoje Maleństwa piersią... Jeśli możecie to podzielcie się też co było powodem np. nie karmienia wcale albo krótkiego karmienia. Teraz moja córeczka ma niecałe 5 miesięcy i póki co udaje mi się ją karmić piersią chociaż mam dość mało mleczka... :-( ale jakoś jeszcze dajemy radę :-) No i co najważniejsze Mairka ładnie przybiera na wadze :tak:
 
Hej! Moja Mała ma 3,5 miesiąca i też jest na piersi. Niestety od miesiąca jest dokarmiana bo z Małej jest wielki żarłok. Staram się by mieć jak najwięcej mleka ale nie zawsze to podziała co oznacza, że na dzień dostaje 2 albo 3 razy butlę. Do tego wszystkiego muszę ograniczyć produkty mleczne - skaza białkowa:(. Czasem jest mi smutno z tego powodu ale i tak sie cieszę, że odrobinkę mamusiego mleczka na dzień dostanie. Pozdrawiam.
 
Mateuszek ma 10 miesięcy i dalej karmię go piersią. Planuję karmić do roku ale jeśli później będę miała pokarm to pewnie też będę karmić :happy:
Pozdrawiam
 
U mnie było tak, ze Natalka za mało przybrała na wadze, a była tylko na piersi i pediatra zaleciła rozszerzanie diety. I moja niuna sama się odstawia od piersi, ja to bym jeszcze pokarmiła ale nie chce cyca, chyba ze bardzo marudzi, to wtedy lubi sie przytulić...
 
Staś ma 6,5 miesiąca, caly czas cycolimy, choć je już też dużo nowych rzeczy. Do końca 5 m-ca byl tylko na cycu, planuje skończyc tak kwiecień -maj, ale zobaczymy jak to będzie, bo produkcja nadal jak tydzień po porodzie, no i staś to chyba największy ssak na świecie:-)
 
Dzięki za odpowiedzi :-) A mogłybyście pozaznaczać odpowiedzi w ankietce? Oczywiście stan na dzień dzisiejszy :-)

Już widzę że ankieta niestety jest nieprecyzyjnie zrobiona :-( ale nie umiem jej edytować :-( Sama np. nie mam jak odpowiedzieć :baffled: bo karmie Mariczkę już ponad 3 miesiące a jeszcze nie pół roku więc widzę że brakuje odpowiedzi "Karmię ponad 3 miesiące" :baffled: A może wiecie jak edytować ankiete :confused:
 
Witam! :-) Ja przestalam karmic prawie trzy tygodnie temu czyli moj "staz" to rok i trzy miesiace:tak: W planach bylo karmienie do roku ale z dnia na dzien z mojego dziecka robil sie coraz wiekszy ssak i w nocy to juz byla dla mnie udreka bo potrafila budzic sie nawet kilkanascie razy :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Jestem zadowolona ze juz nie karmie choc z poczatku bylo to bardzo wygodne.;-) Teraz dziecko juz ladnie przesypia noce i ja tez.:tak: Pozdrawiam:-)
 
Karmię od przeszło pół roku, a planuję karmić jeszcze długo, co najmniej do roku, a może i nawet dłużej. Na razie nie stawiam sobie żadnych granic, zobaczymy po roku, jak nam się będzie razem z synkiem "cycować" :-)
 
reklama
Ja karmiłam prawie rok bez jednego tygodnia;-) :-) wiec zaznaczyłam ponad pól roku;-) :-)
 
Do góry