reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo karmić piersią?

Jak długo karmiłaś piersią?

  • od 1 dnia do 1 miesiąca

    Głosów: 17 5,6%
  • od 1 miesiąca do 3 miesięcy

    Głosów: 33 10,8%
  • od 3 miesięcy do pół roku

    Głosów: 35 11,5%
  • od pół roku do 9 miesięcy

    Głosów: 42 13,8%
  • od 9 miesięcy do roku

    Głosów: 50 16,4%
  • od roku do półtora roku

    Głosów: 56 18,4%
  • od półtora roku do 2 lat

    Głosów: 38 12,5%
  • dłużej

    Głosów: 34 11,1%

  • Wszystkich głosujących
    305

minozka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2004
Postów
1 748
Ciekawi mnie, jak długo karmiłyście maleństwa TYLKO i WYŁĄCZNIE piersią.
CZy tak jak zalecają pediatrzy, czy wg właśnego widzi mi się?

Można zaznaczyć dwie opcje, jeśli mama ma więcej niż jedno dziecko.

Ja Emilkę karmiłam piersią przez pół roku, ale tak właściwie to oszukiwałam, bo podawałam jej herbatke na trawienie do picia. Więc moim zdaniem nie jest to wyłacznie piersią.
Hanię natomiast karmiłam wyłącznie piersią przez 5 i pół m-ca.
 
reklama
Ja karmiłam do końca czwartego miesiąca wyłącznie piersią i karmiłabym dalej ale musiałam nauczyc ją jeść inne rzeczy ze względu na powrót do pracy.
Niestety nie pamietam jak karmiłam synka.......
 
Ja karmiłam Julcię, wyłącznie do 5 m-ca, poetem wprowadziałam soczki, przeciery, deserki i w końcu zupki. Jula ma teraz zaczęła 10 m-c, a ja nadal karmie i bardzo sobie to cenię i szanuję,pa.
 
karmiłam Karolkę piersią do konca piątego miesiąca, bo do tego czasu nic więcej nie potrzebowała i nie tolerowała butli, potem cyc przestał wystarczać na noc i budziła się co godzina, więc teraz dostaje butlę, a w dzień deserki i zupki, mam jednak nadzieję, że jeszcze ze trzy miesiące damy radę ciagnąć cyca.
 
Emilke karmiłam piersią przez 13 m-cy, Hanie jeszcze cały czas przystawiam... i zamierzam conajmniej do ukończenia 1 roczku.
 
ja karmie nadal ale wpeowadziłam warzywa i soczek za poradą pediatry bo mały miał niską hemoglobinę mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie go karmic długo ale martwi mnie troche powrót w styczniu do pracy
 
Mój mały ma prawie 3 miesiące i karmię go wyłącznie piersią. Za miesiąc zacznę wprowadzać nowości, bo prawdopodobnie od stycznia pójdę do pracy. Gdyby nie to przez pół roku bym go karmiła jeśli pokarm by był
 
Ja sprobuje karmic jak najdluzej. W 5 miesiacu sprobuje wprowadzic tylko jeden lub dwa stale posilk, kiedy mleczko juz nie bedzie wystarczalo.
Agask jak to zrobilas ze Twoja coreczka pije z butli? Moj synek takze nie toleruje butli wiec nie wiem jak sobie potem poradze, kiedy mleczko z piersi juz nie wystarczy

 
reklama
Do góry