reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
No to ja założę ;D
My staramy się drugi cykl.... a teraz może już jestem w ciąży kto wie????
Jutro idę po teścik i wam się pochwalę mam nadzieję!!!
Ale testy najlepiej robić rano, prawda?! Jak tak to napiszę we wtorek ;D pozdrawiam
 
reklama
a udzileając odpowiedzi na tytułowe pytanie:
my starmy sie o dzidzię już prawie 1,5 roku... tyle ze ja mialam barzdo nieregularne cylke (nawet do 100 dni), teraz jest troszke lepiej.
ale cos mi mówi ze już niedługo...i że to ostatni maj we dwoje... ;) :) :laugh: :D ;D
 
A ja trzymam za was obie kciuki. Ja staram się o dzidziusia juz 9 miesięcy - w sumie to tyle co ciąża :) Ale mam nadzieję, że już niedługo się uda ;D :laugh: ;)
 
Ja się staram 3 miesiące czyli wypada 4 cykl.Zaczeliśmy starania pod koniec lutego,mam nadzieje ,że nie długo się uda i nie będe musiała zbyt długo czekać.
 
Tesciik Izabelko mozesz robic o ktorej chcesz(pisalam Ci w innym poscie)..
My narazie nie staramy sie z mezem..planujemy..łykam folik..No..przyznam się, ze raz sobie spróbowaliśmy..w płodne dni..w marcu..ale nic nie wyszło...:(..a potem..zmiana planów..i narazie sie wstrzymaliśmy... :-[
POzdrawiam Was- i życzę owocnego starania!
 
Dorka pisze:
Tesciik Izabelko mozesz robic o ktorej chcesz(pisalam Ci w innym poscie)..

Niby tak, ale jednak rano stężenie beta Hcg jest największe, więc może lepiej wtedy robić ? Dla pewności.. Ja bym tak zrobiła :) Na wszelki wypadek ;)
 
Izabelka -ja tak samo myślę jak N Agga-że lepiej zrobić rano a po co pużniej zastanawiać się czy napewno wszystko zrobiś o.k.A rano stężenie beta HCG jest największe,bo jeszcze nie rozcięńczone.Jednak na wszystkich testach napisano,że po terminie @ można robić teścik o każdej porze.Ja w każdym razie trzymam kciukaski,aby Tobie wyszedł o jakiej porze go zrobisz. ;D
 
tzn generalnie najlepiej jest robic test z moczu po co najmniej jego(moczu) 6-godzinnym pobycie w pęcherzu ;). bo jak ktos w npcy wstaje 5 razy siusiu, to ten mocz nie bedzie za bardzo stezony.
 
reklama
Przychylam się do wypowiedzi Elżbietki-potrzymać ::) ten mocz kilka godzin w pęcherzu ,i oczywiście nie pić nic w nocy ,aby go nie rozcięczać.
 
Do góry