reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Jak długo używać chemii hipoalergicznej?

Aniuśka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie. Tak się właśnie zastanawiam jak długo używać proszków, płynów do prania ubrań dziecka z przeznaczeniem dla dziecka . Czytałam na internecie i wyczytałam że do 6 miesięca, pierwszego roku życia i drugiego roku życia. Jak długo Wy używałyście? Córka w lipcu 3 latka a ja dalej jej ubrania, pościele itp piorę w Loveli. :-/ w zeszłym roku miałam taką sytuację że wyprałam w zwykłym proszku i dostała ataku kaszlu raczej zbyt intensywny zapach był dla niej.

Ostatnia edycja:
reklama

littlebabe

Rozwiązania
0
Chwilę po 6 msc przerzuciłam się na zwykły proszek tj. Persil Universal. Ale u nas żadnych problemów nie było już od pierwszego prania w nowym proszku.

mamaelaela

Rozwiązania
5
26 miesięcy i nadal specjalna chemia. Mały jest atopikiem więc jeszcze długo. Do 3 lat się zaleca

Aguu

Rozwiązania
5
Przy zmianie warto najpierw spróbować wersji sensitive. Są delikatniejsze, zapach się nie narzuca itd.