reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo wychodził wam negatywny test a kiedy pierwszy pozytywny?

Dołączył(a)
23 Sierpień 2022
Postów
1
Cześć dziewczyny.
Pytanie tak jak w tytule.
Pytam dlatego, że staramy się o dziecko z mężem, okres spóźnia mi się 3 dni , robiłam testy i wychodzą negatywnie.
Zero objawów na " okres", jedynie wypryski, a miesiączki brak. Czytałam, że najlepiej poczekać tydzień od planowanej miesiączki z testem oraz że to samo tyczy się badania krwi. Jakie jest wasze doświadczenia w tym temacie ?
Dodam, że miesiączki mam bardzo regularne, nigdy mi się okres nie spóźnił tyle dni , co najwyżej miałam mieć wtorek, a dostałam środa 1 w nocy itp. pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Pytanie tak jak w tytule.
Pytam dlatego, że staramy się o dziecko z mężem, okres spóźnia mi się 3 dni , robiłam testy i wychodzą negatywnie.
Zero objawów na " okres", jedynie wypryski, a miesiączki brak. Czytałam, że najlepiej poczekać tydzień od planowanej miesiączki z testem oraz że to samo tyczy się badania krwi. Jakie jest wasze doświadczenia w tym temacie ?
Dodam, że miesiączki mam bardzo regularne, nigdy mi się okres nie spóźnił tyle dni , co najwyżej miałam mieć wtorek, a dostałam środa 1 w nocy itp. pozdrawiam
12 dni po owulacji mialam mocne krechy i bete 130, przy 28 dniowych cyklach. W zasadzie testy wykonuje sie w dniu planowanej miesiaczki. Mysle, ze najlepiej udac sie na bete.
 
Cześć dziewczyny.
Pytanie tak jak w tytule.
Pytam dlatego, że staramy się o dziecko z mężem, okres spóźnia mi się 3 dni , robiłam testy i wychodzą negatywnie.
Zero objawów na " okres", jedynie wypryski, a miesiączki brak. Czytałam, że najlepiej poczekać tydzień od planowanej miesiączki z testem oraz że to samo tyczy się badania krwi. Jakie jest wasze doświadczenia w tym temacie ?
Dodam, że miesiączki mam bardzo regularne, nigdy mi się okres nie spóźnił tyle dni , co najwyżej miałam mieć wtorek, a dostałam środa 1 w nocy itp. pozdrawiam
3 dni po @ niby powinien wyjść o każdej porze dnia. Mi mój bladzioch wyszedł na 5 dni przed @, ale ja miałam cykl 27 dni. Na betę też już możesz iść to będziesz mieć pewność.
 
Jestem 4 dni przed @ . Myślicie że już się nie doczekam?
 

Załączniki

  • IMG-20220824-WA0002.jpeg
    IMG-20220824-WA0002.jpeg
    193,5 KB · Wyświetleń: 584
Cześć dziewczyny.
Pytanie tak jak w tytule.
Pytam dlatego, że staramy się o dziecko z mężem, okres spóźnia mi się 3 dni , robiłam testy i wychodzą negatywnie.
Zero objawów na " okres", jedynie wypryski, a miesiączki brak. Czytałam, że najlepiej poczekać tydzień od planowanej miesiączki z testem oraz że to samo tyczy się badania krwi. Jakie jest wasze doświadczenia w tym temacie ?
Dodam, że miesiączki mam bardzo regularne, nigdy mi się okres nie spóźnił tyle dni , co najwyżej miałam mieć wtorek, a dostałam środa 1 w nocy itp. pozdrawiam
Ja miałam objawy jak na @. Bol piersi, podbrzusza. Praktycznie niczym nie różniły się objawy ciazy od tych na okres. Jedynie test potwierdził ze to ciaza. Pierwszy test w okolicach @ bardzo słaba kreska, po dwóch dniach już wyraźna. Wydaje mi się, że po 3 dniach wyszedł by już pozytywny. Chyba że Ci się owulacja przesunęła. Lec na betę.
 
Mi 11 dni po owulacji i zarazem 2 dni po plamieniu implantacyjnym wyszedł negatywny test facelle paskowy. 12dpo nie sprawdzałam. 13 dpo druga słaba kreseczka na pinku strumieniowym, beta 47,5 ☺️ To było chyba jakoś 2/3 dni przed spodziewaną miesiączką
 
Przy cyklach 28-29 dniowych dzien przed data planowanej miesiaczki popoludniu slaba kreska. Rano w dzien miesiaczki juz kreska wyrazna. Beta z tego dnia ok 15.
 
reklama
Do góry