reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak długo z naszymi skarbami na spacerze?

mamatwens

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2010
Postów
40
Witam moje drogie:-)
Być może moje pytanie dla kogoś będzie błahe,dla innych oczywiste,ale ja poprostu mam dylemat,i stąd pytanie do was.Jak długo jestescie ze swoimi dziecmi na spacerze?Ile godz poswiecacie im na podwórku,placu zabaw..?Mieszkam w bloku,wiec siedzenie spokojnie w ogródku odpada,co bardzo bym chciała...place zabaw są u nas oblegane,więc zazwyczaj biegam z dziecmi od jednego do drugiego,szukając dla nich jakiejkolwiek swobody do wybiegania,bawienia w berka czy "kólko graniaste"-po łopatkach,ślizgawkach,i huśtawkach oczywiscie:-)jestesmy zazwyczaj ok 2,3 godz,i mam jakies wyrzuty sumienia czy to za mało?chociaz moje szkraby jakkolwiek nie byłaby fajna zabawa po 2 godz chcą isc do domku:-)
 
reklama
Witam,

też mam dylemat czy oby nie za krótko Synek jest na świeżym powietrzu :-) Teraz, gdy zrobiło się chłodniej, jesteśmy na dworze ok. 2 - 3 godzin. Gdy było cieplutko spędzaliśmy na powietrzu po 5, 6 godzin.

Pozdrawiam
 
Witam
ja również mam dylemat czy nie za mało spędzamy czasu na świeżym powietrzu. Tylko u mnie jest ten problem że dopiero co przeprowadziliśmy się do swojego domku i jest super jak jest ładna pogoda siedzimy na dworze cały dzień a jak popada nasze podwórko zmienia się w małe bagienko i praktycznie wychodzimy tylko 1-2 godzin. Szkoda mi mojego synka że tak się kisi w domu.
 
Do góry