reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak facet zdradza.Jak poznac?co robic?

zenona

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2015
Postów
61
Czesc wszystkim.Zwracam sie do kobiet które były zdradzane przez swoich mężów,narzeczonych,chłopaków.Opowiedzcie swoje historie wasze podejrzenia.Pisze poniewaz sama podejrzewam zdrade u swojego faceta i nie wiem jak to interpretowac.W dzien walentynek przyniosl nowe slipki do domu stwierdzil ze dostał od kolegi.mowi ze idzie na trening wrocil z treningu nie umyl sie w domu zdejmuje spodnie i nie mial slipow na sobie.brokat na poliku zadrapane plecy wytlumaczyl ze pod prysznicem się podrapal zapach perfum damskich na kurtce mnie dobil i telefon zablokowal kodem.Co mam robic i myśleć?
 
reklama
Rozwiązanie
Różnie w miłości bywa ja nie mam 100%pewnosci i jestem z nim a mam podejrzenia czekam kłamstwo ma krótkie nogi.on ma dziecko z inna kobieta i ona od tylu lat co jestesmy razem caly czas kombinuje zebysmy nie byli razem i co mam robic co za chory typ myślenia.nie dam jej satysfakcji
Dla mnie pierwszym i najważniejszym sygnałem jest zmiana zachowania pod względem telefonu i komputera.
Jeśli ktoś zawsze trzymał telefon na wierzchu, a teraz zawsze przy sobie - coś może być na rzeczy.
Jeśli nie da dotknąć telefonu, jeśli pozakładał hasła na komputerze albo nagminnie czyści historię przeglądarki - dla mnie znak, że coś ukrywa.

Piszę z perspektywy osoby, która zdradzała - nie zdradzanej.
 
wiesz co u mnie to swierzo jestem 2 lata po slubie i od roku mecze ....bylo milo kwiaty misie kino a pozniej ja poszlam do pracy i tak potoczylo hasla wychodzenie z domu wulgaryzmy awantury z czego zapomnial wylogowac z laptopa ze swojego puplitu gdzie na poczatku byl wpolny i tam zdjecia rozmowy numery odeszlam po kilku dniach tlumaczyl ze to moja wina ze czul sie samotny odrzucony same klamstwa ale dalam szanse chcialam dziecko i kocham go teraz zaszlam w ciaze nic zbytnio nie zmienilo procz zamdlenia oczu slowkami i prezentami ale nie sypia na pewno bo jest wstydliwy flirtuje owszem ..obwinia ze dziecko pewnie nie jego i jestemm taka sama ale co do czego to nie pozwala odejsc dziecinada ale kocham go i wie dziecko nas albo polaczy albo rozdzieli czekamy ...
 
Zawsze tak jest na początku^^ pozniej jeden wielki koszmar wspolczuje i wiem co czujesz.u mnie zamiast lepiej to coraz gorzej nie moge sobie z tym poradzic a tak bardzo Go Kocham nie oklamuje nie zdradzam nigdy nie pomyslalam o tym a tu taka zazdrosc z jego strony nie dogadujemy się
 
wiesz co u mnie to swierzo jestem 2 lata po slubie i od roku mecze ....bylo milo kwiaty misie kino a pozniej ja poszlam do pracy i tak potoczylo hasla wychodzenie z domu wulgaryzmy awantury z czego zapomnial wylogowac z laptopa ze swojego puplitu gdzie na poczatku byl wpolny i tam zdjecia rozmowy numery odeszlam po kilku dniach tlumaczyl ze to moja wina ze czul sie samotny odrzucony same klamstwa ale dalam szanse chcialam dziecko i kocham go teraz zaszlam w ciaze nic zbytnio nie zmienilo procz zamdlenia oczu slowkami i prezentami ale nie sypia na pewno bo jest wstydliwy flirtuje owszem ..obwinia ze dziecko pewnie nie jego i jestemm taka sama ale co do czego to nie pozwala odejsc dziecinada ale kocham go i wie dziecko nas albo polaczy albo rozdzieli czekamy ...

Wybacz, ale dla mnie Twoje postępowanie jest kompletnie niezrozumiałe. W ogóle nie potrafię zrozumieć tego co zrobiłaś. Facet Cię zdradził a Ty zamiast go zostawić to zaszłaś z nim w ciążę. Myślałaś naiwnie, że się zmieni??

Dlaczego kobiety są tak naiwne i wierzą, że zmienią drania? Do tego niszczą sobie życie świadomie ładując się w dziecko z takim typem. No nie rozumiem.

Zenona - facet podnosi na Ciebie rękę, zdradza najprawdopodobniej, awanturuje a Ty go tak strasznie kochasz. Może zrób sobie z nim dziecko, bądź nieszczęśliwa.

Kobiety cierpiętnice.

Poza tym facet zdradza, jest gnojem ale nie pozwala Wam odejść. Przywiązał Was do kaloryfera? To szukanie wymówek i tłumaczeń. Bo przecież on kocha. Tylko jest biedny i nieszczęśliwy. Bo to Wasza wina, że on poszedł w tango.

Rzucić dziada w 3 diabły a nie ładować się w dzieciaka (co to? karta przetargowa???) albo tłumaczyć, usprawiedliwiać i być cierpiętnicą przez całe życie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MalaZosia.sa przypadki mezczyzn którzy się zmieniaja nie można ich skreslac odrazu.mialas taka sytuację jak my?jeżeli nie to nie wiesz jak czuje się taka kobieta po tylu latach zwiazku. Ja rozumie dziękuję za odpowiedz o to chodzi na forum każdy ma swoje zdanie i prawo glosu.U mnie jest tak że nie mam czarno na bialym nie zlapalam za reke ale podejrzenia sa nie ukrywam i nie twierdze że jeżeli już by tak było i by się okazało ze zdradził to mysle że przecierpialabym i pewnie rozstala sie z nim ale nie wiem tego na 100%
 
reklama
Zenona - pewnie masz rację. Nie jest kobiecie lekko. Potrafię to zrozumieć choć faktycznie nie przeżyłam tego bo mój chłop wie jaki mam do tego stosunek. I jeśli chce - proszę bardzo ale traci mnie bezpowrotnie. Nie zdradzałam też ale przeżyłam krótki romans z żonatym facetem.
Kompletny idiotyzm ale któż nie popełnia błędów. Na miejscu jego żony puściłabym gada w trąbę. Jednakże przypuszczam, że sie nie dowiedziała. No chyba, że sam jej powiedział ale w to wątpię.

Mi bardziej chodziło o to, że facet zdradza a babka decyduje się na dziecko z nim mając nadzieję, że to może ocali związek. Niestety jak facet raz zdradził, z premedytacją, świadomie wplatał sie w romans i jeszcze nie ma żadnych wyrzutów a odpowiedzialność za zdradę zrzuca na partnerkę to prawdopodobieństwo, że znów zdradzi jest bardzo duże. Pomijam sytuacje gdy facet zdradzi raz, gdzies po pijaku, nigdy by tego nie zrobił, bardzo żałuje i ma wyrzuty sumienia, czuje sie podle. I chce naprawi błąd.
 
Do góry