reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

reklama
Łukasz w domu to nie śpi od bardzo dawna. w przedszkolu sypiał codziennie, w samochodzie śpi jak jedziemy dostatecznie długo.
 
jak wyglada sytuacja ze spaniem w przedszkolu w 4-latkach? tez maja lezakowanie?
pytam, bo u nas w zeszlym roku, ze wzgledu na brak warunkow lokalowych, nie bylo spania w zadnej grupie. a teraz- w nowym budynku-nie wiem, jak bedzie. szczerze-nie chcialabym lezakowania, bo Julitka bedzie pozno chodzila spac.
 
u Zuzi w przedszkolu śpią tylko maluchy ,średniaki mają tylko odpoczynek po obiedzie. Zuzia od miesiąca mi nie śpi i ja się z tego cieszę bo już nie jest jej to potrzebne, wcześniej chodzi spać, nie trzeba wszystkiego dostosowywać do jej pory spania,ale ten okres przejściowy był trudny bo z jednej strony nie chciała spać ,ale były też momenty kiedy była bardzo zmęczona i jęcząca;)
 
Mój młody juz od roku nie śpi w dzień a w przedszkolu leżakowanie u Nas mają tylko maluchy czyli I grupa 3 latki
 
Maciuś przechodzi właśnie ten etap przejściowy, o którym pisała Luandzia i ciężko czasem jest, ale fakt, plus jest taki, że bez problemu zasypia wieczorem. U nas czterolatki chyba już nie leżakują.
 
reklama
U nas czterolatki też już nie leżakują:no: z czego bardzo sie cieszę, bo od poniedziałku panie zrezygnowały już z leżakowania i Tuśka wreszcie chodzi normalnie spać, a nie przed 22:wściekła/y: ale u Szymka w przedszkolu czterolatki mają leżakowanie nadal:tak:
 
Do góry