reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i w co ubrać maluszki

reklama
Witajcie,
Ja mojego syneczka ubieram w typowo chłopięce kolory ziemi: beż, brąz, khaki, rudy. Dodatkowo niebieski i granat. Ale to fakt - w sklepach kolory to wciąż ta sama monotonna paleta, dlatego wolę zakupy na allegro czy szmateksy - tam dostane odziez zachodnia, czesto po wielu praniach lepsza niz nasze nowe ubranka, a do tego majaca jakis styl, a nie schematyczna.
Pozdrawiam,
Kinghah
 
hej jak ubieracie swoje maluchy do spania po kapieli ja mam 6 tygodniowego chlopca izawsze jak go klad spac to nie wiem czy jest mu za goraca cz za zimno.Mieszkam w stanach i jest tu straszna wilgotnosc i jest parno i duszno dlatego terz moj mis malutki ma duzo potowek i nie wiem jak sie ich pozbyc.Prosze o porade.
 
Marta Tureck - 6 tyg malucha ubierałam jeszcze w w body (lub koszulkę) i śpiocha bez względu na pogodę, gdy Nadia trochę podrosła w upalne dni śpi tylko w body z krótkimi rękawkami (ale dodam, że mamy pokój na poddaszu, więc w gdy są upały, w nocy temperatura dochodzi do 30 st mimo otwartego okna...).
 
Teraz jest zimno, wiec ja ubieram mala dosc cieplo.
A kolorami ciuszkow to fakt wszystko monotonne i drogie. Bylismy dzisiaj z rodzinka w swiecie dziecka gdzie znalazlam sliczne spioszli za 40 zl;)))
kiedy w ciucholandach za te kase mozna kupic kilo ciuchow maprawde ekstra;)
 
Ja moją Nadinkę ubieram we wszystko w czym jej ładnie, a, że ładnie jej we wszystkim to raz na różowo raz na niebiesko moja dzidzia jest kolorowa
 
ja też ubieram Olę w różne kolory,zarówno różowe jak i niebieskie.czasem jak ktoś na spacerze do nas podchodzi to bierze Olusie za chłopca:-D
 
Ja ubieram moja corke w rozne kolory.Rozowy bardzo lubie, ale staram sie nie przesadzac.Z reszta takim malym aniolkom we wszystkim ladnie!!!!!!!!!
 
Czy wasze dzieci też tak protestują przy ubieraniu?Ja jak tylko położe Antośka na przewijak zaraz jeden wielki krzyk i napinanie sie .wogole nie moge go ubrac.jak zakladam czapke to zabiera mi rece i nie daje rady go ubrac.czasem
antos180707r010fh6.th.jpg
 
reklama
Do góry