reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak jedzenie przekłada się na prawidłowe mówienie. Webinar. 27.04.21

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 644
Miasto
Warszawa
Porozmawiamy o tym w jaki sposób jedzenie wpływa na mówienie, o nadwrażliwości sensorycznej w obrębie buzi, czyli dlaczego dzieci nie jedzą jakiś potraw i jak możemy wspierać rozwój mowy dziecka od 0-10 lat.
Moją rozmówczynią będzie Agnieszka Stefaniak-Szołyga - logopedka, pedagog specjalna i przedszkolna, oligofrenopedagożka oraz terapeutka Play Therapy w Polsce i integracji sensorycznej I stopnia.
Webinar możesz obejrzec na YT, wystarczy klinkąć w link lub na FB Babyboom.pl

A wszystkich zapraszamy po masę kreatywności na Farmę Świeżości

 
reklama
A ja mam pytanie odnośnie sposobu jedzenia przez małe dziecko (7mc). Moja córka, zamiast ściągać pokarm z łyżeczki, wsysa go (robi dziuba jak do butelki i wciąga). Czy to prawidłowa forma jedzenia u dziecka w tym wieku? Wszystko dodatkowe posiłki mamy w formie papek, z kawałkami czekam na jakiegoś zęba :) pozdrawiam
 
Do góry