reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak jedzenie przekłada się na prawidłowe mówienie. Webinar. 27.04.21

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 154
Miasto
Warszawa
Porozmawiamy o tym w jaki sposób jedzenie wpływa na mówienie, o nadwrażliwości sensorycznej w obrębie buzi, czyli dlaczego dzieci nie jedzą jakiś potraw i jak możemy wspierać rozwój mowy dziecka od 0-10 lat.
Moją rozmówczynią będzie Agnieszka Stefaniak-Szołyga - logopedka, pedagog specjalna i przedszkolna, oligofrenopedagożka oraz terapeutka Play Therapy w Polsce i integracji sensorycznej I stopnia.
Webinar możesz obejrzec na YT, wystarczy klinkąć w link lub na FB Babyboom.pl

A wszystkich zapraszamy po masę kreatywności na Farmę Świeżości

 
reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 274
A ja mam pytanie odnośnie sposobu jedzenia przez małe dziecko (7mc). Moja córka, zamiast ściągać pokarm z łyżeczki, wsysa go (robi dziuba jak do butelki i wciąga). Czy to prawidłowa forma jedzenia u dziecka w tym wieku? Wszystko dodatkowe posiłki mamy w formie papek, z kawałkami czekam na jakiegoś zęba :) pozdrawiam
 
Do góry