reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak jest z tym mlekiem modyfikowanym?

Dołączył(a)
18 Październik 2011
Postów
14
Miasto
Świętokrzyskie
Mam 2 letnia córeczke która domaga sie picia mleka w nocy,próbuje ja odłuczyc i podaje wode.chciałam dawac jej mleko w dzien ale ona nie chce wogule.Co robić?zwykłego mleka też nie chce a o serze nie wspomne.Czy moge juz całkiem zrezygnować z jej mleka?mała waży prawie 13kg i 92 cm wzrostu.Może mi pani coś poradzi:confused:
 
reklama
witam, mleko to nie jedyne źródło wapnia, jeśli córka je jogurty ( 1- 2 dziennie), żółty ser (1-2 plastery dziennie), ser topiony (1 trójkącik dziennie), serki homo, to nie musi pić mleka, jednak jeśli nie jada wymienionych produktó które są źródłem dobrze przyswajanego wapnia wówczas trzeba pomyśleć o przemyceniu mleka w posiłkach, może polubi kakao, kasze na mleku, budyń, ziemniaki z mlekiem, naleśniki itp. Jeśli dziecko nie pije mleka i jada ograniczone ilości pr. mlecznych należy pomyśleć o suplementacji wapnia, którą powinien dobrać lekarz.
 
Do góry