reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak karminy? cycanie, butelka, mieszane

w jaki sposób karmimy nasze Maleństwa?


  • Wszystkich głosujących
    44
My sobie cycamy:tak: w dzień co 2 godziny chyba, że mała prześpi porę karmienia to później, w nocy cycanie o 22, później 2 i 6 godzinie. Jak na razie mleka nie odciągałam a jak gdzieś się wybierałam to trwało to nie dłużej niż 2 godziny...ale przyjdzie jeszcze czas na odciąganie mleka.
u mnie dokładnie tak samo...:tak:
 
reklama
u nas tryb mieszany z przewaga mleka z cycka.chcialam tylko cyckiem ale stasiek sie nie najada i nie pozwole sobie wmowic ze male piersi nie sa przyczyna malej ilosci mleka. jestem pewna ze to wlasnnie jest przyczyna. w kazdym razie dokad sie bedzie dalo Stasinek bedzie dostawal cycka ale bebilon tez z 2-3 razy dziennie przyjmuje. pije bebilon comfort dla dzieci z kolkami i zaparciami-choc nie ma ani jednego ani drugiego.lacznie w ciagu dnia przyjmuje tak kolo gora 120 ml mleka sztucznego w 2-3 ratach, reszta cycek. sztuczne dostaje na dobitke po karmieniu cycem, jak sie nie naje. tak 20 ml zjada po cycku. albo jako osobna porcje 60 ml wieczorem jak juz jestem wyssana do cna.
 
my też tylko na cycu, nawału nie było bo mała wszystko ładnie ściąga :) gdy czuję braki - najlepiej na mnie działa sok jabłkowy rozcieńczony z wodą n/gaz. sam sok jest za mocny i małą boli brzuszek. rozcieńczam w proporcji 1 do 3 (3 wody). Karmi też pomaga ale gazowane jest wiec jeszcze sie nie odważyłam bo mała za malutka....:)
 
Do góry