reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak kupują przyszłe mamy

barwna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2016
Postów
18
Miasto
Konstancin-Jeziorna
Cześć,
Założyłam ten post z jednej strony z powodów osobistych (szykuję się do bycia mamą), z drugiej strony jako właścicielka sklepu internetowego z artykułami dziecięcymi chciałabym wiedzieć, co zmienić, co dodać, co udoskonalić, aby przyszłe mamy polubiły sklep i chciały do niego wracać.

Czy kupujecie przez internet, czy łatwiej jest dokonywać zakupów w sklepach stacjonarnych?
Czy interesują Was sklepy z bogatym asortymentem - od ciuszków, przez zabawki, po mebelki - czy wolicie sklepy poświęcone danej kategorii (tylko meble, tylko ciuszki).
Na co zwracacie uwagę w sklepach internetowych (formy, ceny przesyłki, faktury VAT, cokolwiek innego?) Co jest najbardziej istotne?
Urządzając pokoik dziecka - jakie meble (poza łóżeczkiem:) interesują Was najbardziej?
Jakie elementy uzupełniające łóżeczko są dla Was najważniejsze? (poza materacem oczywiście :) do wyboru mamy rożki vs. pościele, baldachimy, ochraniacze, przyborniki, karuzele)
Jaka forma reklamy jest dla Was najbardziej interesująca? Wyszukujecie sklepy w Google, czy może na facebooku, na blogach, Allegro, a może ulotki np. w szkołach rodzenia?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi :) Wiem, że każdy rodzic ma inną sytuację i inne potrzeby, jestem ciekawa jakie są najważniejsze aspekty w robieniu zakupów
 
reklama
Hej, dla mnie ważna jest dostawa i adekwatne ceny...czyli jak kupuję coś za 30zł to nie chcę kuriera za 15zł, tylko wysyłkę listem albo odbiór w paczkomacie. W ogóle paczkomaty są super-jeśli nie masz w ofercie takiej opcji dostawy to na pewno pomyśl o tym.

sklepów nie szukam,same mnie znajdują-na forach, na fb jakieś reklamy i polecanie...

ja czyham zawsze na promocje-uwielbiam akcje typu -15%, -20% na wszystko


No i fajnie jest kupować razem czyli jak kupuję pościel to i rożek, i lampkę i ręczniczek...tylko ceny muszą mi się zgadzać :)
 
Dziękuję za sugestie, może jeszcze ktoś coś napisze? ;)
Najbardziej interesuje mnie kwestia mebli, oraz odpowiedzi na pytania które zawarłam w poście :cool2:
 
hmm czy ceny sa wysokie..hmm no ciezko powiedziec bo jakby nie bylo sa to drewniane np lozeczka wiec i cena w mebli jest inna np w ikei lozeczko na dziecka jest wykonane :
Opis produktu
Tkanina: 100% nylon
Części główne/ Druciane wzmocnienie/ Rama: lity buk, Farba akrylowa
Wypełnienie łóżka: Płyta pilśniowa, Farba akrylowa
koszt ok 250zl
wiec różnica jest duza zależy kto jakie ma podejście..My np twierdzimy, ze z lozeczka dziecko szybko wyrasta wiec nie ma co inwestowac w drewna wole kupic lozeczko tansze typu ikea w materacyk wole zainwestowac wiecej i juz...ale to tak jak mowie kazdy ma swoje podesjcie.

Pytanie gdzie wolimy kupowac- hmm zależy co bo np ubranka niestety poki co wole kupic w sklepie sa czasem fajne ciekawe pormocje na prawde ale wole zobaczyc dotknac..no ale jesli na necie jest na rpawde dobra cenaaaaaa nowych ciuszkow to tu bym sie zastanowila czy to mi sie bardziej oplaca..Jesli chodzi o meble moge zamowic z neta jesli widze produkt jest dobrze opisany to wystarczy dobrze wymierzyc i juz...

Fajnie jest jak w danym sklepie sa wszystkie artykoly dzieciece bo jakby ne bylo mozna zmaowic wszystko za jednym zamachem czyli placi sie za jedna wysylke albo czasem jak sa duze zakupy wysylka gratis-albo dla klienta ktory juz cos kupowal jakis rabat- tez fajny pomysl. Tak wiec fajnie jest jak wszystko mozna dostac w jednym miejscu...

Jesli juz cos kupilabym przez internet to patrze na jakosc z czego jest dana rzecz wykonana, cena porownuje ja do innych cen w innych sklepach...i cena przesylki-niestety czesto przesylki sa kosmiczneco po prostu juz sie nie oplaca kupic danej rzeczy:/

Jesli chodzi o urzadzanie pokoiku dla dziecka to owszem lozeczko jest wazne ale tak na rpawde najwazniejszy jest materac- rama czy z drewna czy z plyty jakiejs to kwestia podejscia danego rodzica do rzeczy dla nas materacyk jest najwazniejszy dla dziecka bo to wlasnie na nim spedza duzo czasu spi rosnie z lozeczkiem ze tak powiem jeg kregoslup sie ksztaltuje wiec to wazne,nastepnie wazna sprawa jest komoda,szafa,posciel,oswietlenie,przyborniki,karuzele i bardzo mi sie podobaja kosze mojzesza-ale sa za drogie. Niestety niektorzy producenci nie biora pod uwage kwestii, ze przy narodzinach dziecka sa kolosalne wydatki a to wozek,meble materac,kosmetyki,pieluchy,ciuszki,wanienka.........................................to wszystko kosztuje..do tego taka ciężarna chce sie ubrac...wiadomo ciuchy tez nie sa za tanie...wiec niektore ceny danych rzeczy dla mnie sa za bardzo wygórowane:)ale coz...

Forma Reklamy-hmm mysle ze kazda forma jest dobra najbardziej na szkole rodzenia ale z drugiej str.nie kazda przyszła mama chodzi na szkole rodzenia...wiec mysle ze ulotki,strona www,fb


:)Pozdrawiam i życzę powodzenia i sukcesu:)
 
reklama
Do góry