reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak liczyc miesiące ciąży

reklama
Kalkulator to najlepszy sposób na rozwianie wątpliwości. Siostra z niego skorzystała i bardzo sobie chwali, ponieważ te przeliczenia potwierdził ginekolog.
 
Ja zgłosiłam się do lekarza w 4tc, a po dwóch tygodniach okazało się, że jestem w 7/8 tc.
4+2 jak nie patrzeć daje 6 a nie 7 lub 8.
Myślę, że ustalenie początkowego punktu będzie bardzo trudne. Poza tym, większość ginekologów liczy tc od końca ostatniej miesiączki, co jest jakimś uproszczeniem, bo raczej nie zaszłam w ciążę zaraz po miesiączce, tylko po owulacji, co u mnie wychodzi na 16-18 dzień cyklu.
 
reklama
Do góry