reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak malować się po porodzie?

Dołączył(a)
19 Maj 2017
Postów
9
Witam, jestem nową użytkowniczką i być może ten wątek się już pojawił. Czy jako młoda mama wkraczająca w świat spacerów, poznawania nowych mam i obcowania z innymi rodzicami powinnam jakoś zwracać uwagę na strój i makijaż? Nie chcę wyglądać na placu zabaw jak męczennica, ale z drugiej też nie jak jakaś przewrażliwiona na punkcie wyglądu paniusia... Może i błahy powód, ale nie chcę czuć się niezręcznie :D
 
reklama
Myślę, że najlepiej badź sobą. Maluj się i ubieraj tak jak lubisz:) No może zaczniesz większą uwagę zwracać na wygodę i na szminki;)
 
Witam, jestem nową użytkowniczką i być może ten wątek się już pojawił. Czy jako młoda mama wkraczająca w świat spacerów, poznawania nowych mam i obcowania z innymi rodzicami powinnam jakoś zwracać uwagę na strój i makijaż? Nie chcę wyglądać na placu zabaw jak męczennica, ale z drugiej też nie jak jakaś przewrażliwiona na punkcie wyglądu paniusia... Może i błahy powód, ale nie chcę czuć się niezręcznie :D
Maluj się tak jak malowałaś się przed ciążą ...ubieraj się też podobnie.
Jak pisała koleżanka wyżej ''bądź sobą''.
 
Dzięki za porady :) A jak uważacie, czy z racji tego, że karmie piersią, muszę odpuścić farbowanie włosów? Nie żadna tam dekoloryzacja czy trwała, chodzi o zwykłe malowanie przy użyciu farby w salonie :D Na okres ciąży odstawiłam tę czynność i nie ukrywam, że moje włosy wołają o pomstę do nieba... moje "uczesanie" nr to kok albo koński kucyk :)
 
Dzięki za porady :) A jak uważacie, czy z racji tego, że karmie piersią, muszę odpuścić farbowanie włosów? Nie żadna tam dekoloryzacja czy trwała, chodzi o zwykłe malowanie przy użyciu farby w salonie :D Na okres ciąży odstawiłam tę czynność i nie ukrywam, że moje włosy wołają o pomstę do nieba... moje "uczesanie" nr to kok albo koński kucyk :)
Przerzuć się na farbę bezamoniakalną jeżeli Cię to bardzo martwi. Chociaż ja uważam że farbowanie nie ma żadnego wpływu na mleko :)
 
Przerzuć się na farbę bezamoniakalną jeżeli Cię to bardzo martwi. Chociaż ja uważam że farbowanie nie ma żadnego wpływu na mleko :)

Myślisz, że bezamoniakowa sobie poradzi z odrostami? Moje naturalne to takie mysie, a zawsze miałam średni brąz... I chciałabym znów powrócić do niego. Moja mama niby narzeka, że powinnam jeszcze poczekać i sama już nie wiem... A nie chce zrobić krzywdy maluszkowi :)
 
Myślisz, że bezamoniakowa sobie poradzi z odrostami? Moje naturalne to takie mysie, a zawsze miałam średni brąz... I chciałabym znów powrócić do niego. Moja mama niby narzeka, że powinnam jeszcze poczekać i sama już nie wiem... A nie chce zrobić krzywdy maluszkowi :)
Mam identycznie tylko że ja do tego juz walczę z siwkami, moja fryzjerka potrafi tak to dobrać ze różnicy nie ma i normalnie farbowałam się tym w ciąży :)
 
No dobra, uspokoiłyście mnie :) Przemyślałam sobie i popytałam jeszcze tu i ówdzie :) Większość głosów jest "za" (nie licząc mojej mamy) :p Ale wiadomo, zawsze się człowiek boi :d Umówiłam się do fryzjerki i zobaczymy co z tego wyjdzie :D
 
reklama
A słuchajcie, jeszcze mam pytanie odnośnie pielęgnacji włosów po farbowaniu. Skoro sam zabieg farbowania nie jest szkodliwy, to różne produkty chyba też nie będą źle oddziaływały na mój organizm i w konsekwencji na mleko, prawda? Bo szukając odpowiedzi na to czy malować, czy nie, natknęłam się na fajny kosmetyk, tylko że nie wiem czy mogę z niego korzystać... Co Wy na to? Link do: Esencja do włosów farbowanych - Wella SP Color Save Infusions kupuj online bez kosztów dostawy | Cena i opinie na MakeUp.pl Będę wdzięczna :D I tak już dużo mi pomogłyście :D
 
Do góry