reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
sonda jest kiepsko zrobiona:zawstydzona/y:
moje dziecko zasypia po 20 minutach, po 5 minutach, czasem po godzinie. Jednak kiedy kładę go spać to już do niego nie zaglądam ( do momentu gdy zaśnie): on sobie gada, opowiada cały dzień, włacza pozytywkę, czasami tańczy, a czasami zasypia od razu.

:-p i spokój:-D
 
POSIADAM NASTĘPUJĄCE PORADNIKI:
1. OD POCZĘCIA DO NARODZIN
2. PIERWSZY ROK Z ŻYCIA DZIECKA
3. JĘZYK NIEMOWLĄT (PDF)
4. JĘZYK DWULATKA (PDF)
5. UŚNIJ WRESZCIE (PDF)
6. BABYCOOK - KSIĄŻKA KUCHARSKA DLA NIEMOWLĄT
7. "ZDROWIE DZIECKA - MASAŻ"
8. WYCHOWANIE BEZ PORAŻEK (T.GORDON)

Dla niecierpliwych podaje adres strony http://www.4shared.com/account/home.jsp

JEZELI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PROSZE PODAWAC
NR e-mail
Witam.
Czy mogę poprosic pozycję 4,6,7 i 8 z góry dziękuję, na podanej stronie chyba nic niestety nie ma , albo mnie się nic nie pokazało...
 
POSIADAM NASTĘPUJĄCE PORADNIKI:
1. OD POCZĘCIA DO NARODZIN
2. PIERWSZY ROK Z ŻYCIA DZIECKA
3. JĘZYK NIEMOWLĄT (PDF)
4. JĘZYK DWULATKA (PDF)
5. UŚNIJ WRESZCIE (PDF)
6. BABYCOOK - KSIĄŻKA KUCHARSKA DLA NIEMOWLĄT
7. "ZDROWIE DZIECKA - MASAŻ"
8. WYCHOWANIE BEZ PORAŻEK (T.GORDON)

Dla niecierpliwych podaje adres strony http://www.4shared.com/account/home.jsp

JEZELI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PROSZE PODAWAC
NR e-mail
Witam.
Czy mogę poprosic pozycję 4,6,7 i 8 z góry dziękuję, na podanej stronie chyba nic niestety nie ma , albo mnie się nic nie pokazało... a mój email gabryska5@gmail.com
 
reklama
to ja także bym poprosiła te poradniki, głównie nr 5, jeśli mogę. mój mail to lolajanikowska@inMail.pl .
Kuba na początku zasypial tylko przy piersi, później zasypiał kołysany w wózku a obecnie zasypia też w wózku, tyle że wożony do przodu i do tyłu-niestety ze smoczkiem w buzi. i nie mogę go oduczyć tego wożenia:baffled:
z góry Bardzo dziękuję i pozdrawiam
 
Do góry