reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
To daj mu cyca i juz!! Moze nie przyszedl jeszcze czas na przesypianie wiekszej czesci nocy? Moja corka tej nocy po raz pierwszy przespala ciurkiem 5 godzin, zwykle bylo to wlasnie kolo 3-3,5
Gdzies wyczytalam ze dziecko kolo 6-7 m-ca dopiero uczy sie przesypiac noc. POza tym mleko kobiece jest szybciej trawione od pokarmu sztucznego, wiec dziecko ma prawo byc w nocy glodne.
 
Dobra ale tu prawie wszystkie dziewczyny sie rozpisują że ich dzieci takie małe śpią tak ładnie w nocy i to nawet już od godz.20 to dla mnie poprostu szok!
 
Dzieczyny cierpliwości, chłop mi się zwalił do domu na 3 dni i nie mam kiedy wejść na neta. Jak pojedzie będę wysyłać.
 
Basiu spróbuj najpierw nauczyć malca ssać smoczka, ja zaczęłam od NUKa i tak zostało. Najpierw tysiące podejść żeby załapała o co chodzi, jak chwyciła to kwestia utrzymania go w buźce. Przywiązywałam sznurkami z czapeczki lub pieluszka naokoło buźki. POMOGŁO. Teraz już trzyma smoka, ale częstoo go wypluwa jak mocniej pociągnie. W pozycji siedzącej to nie potrafi sama, ale to nie problem. Używam go najczęściej do uspokojenia małej i prawie zawsze do spania. Ze smokiem szybciej usypia. Spróbuj nauczyć Kacperka trzymać smoczka, a napewno będzie łatwiej zasypiał i dłużej spał.
Powodzenia
 
to znaczy on nie ma problemu z zasypianiem i spaniem śpi bardzo ładnie i długo , ale w nocy nie udało mu sie
spać dłużej niż 3 h poprostu budzi się do jedzenia o ustalonych porach
a smoczkiem sie dławi nawet tym najmniejszym mam ich już 5 i żadnego nie chce i chyba dam mu już spokój niech się budzi kiedy chce i je jak chce i tak mam szczęście że jest grzeczny bo nie płacze i śpi prawie przez cały dzień.
 
cześć,
Basiu.J widocznie Twój synek ma takie zapotrzebowanie na jedzenie. Nic na siłę. Domyślam się, że chciałabyś się w końcu wyspać. Nawet się nie spostrzeżesz, a Twój synek zacznie spać całą noc.
A co do smoczka, to Przemek długo go nie tolerował i jak miał ok 1,5 miesiąca mama trochę mi pomagała i to ona go przyzwyczaiła do smoczka, A jak to już nie wiem.
Pozdrawiam
Giza
 
reklama
BASIU Giza ma racje nic na siłę. Wiktoria też miała jakieś 2 miesiące jak się dopiero nauczyła, jak będzie chciał to samo mu przyjdzie :)
 
Do góry