reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
Witajcie,
JA też polecam konsekwentne odkładanie do łóżeczka i wychodzenie z pokoju, zaczęłąm to stosować jak Tymuś miał ok 5m-cy i jest ok, czasem ma gorsze dni, że mu zasypianie nie wychodzi, płacze czasem kilka minut, ale wtedy wchodzę do pokoju, układam go na boczku i daję smoka.Zasypia natychmiast.Czasem tez mam takie mieszane uczucia, że może on potrzebuje więcej czułości, przytulenia do mamy, ale z drugiej strony nie dałabym rady lulać go i nosić na rękach.
 
reklama
hej wszystkim mamom. Moja niunia skonczyla dwa dni temu 11 miesiecy i mam malutki problem z zasypianiem bo ona probuje sie ze mna bawic kiedy ja usypiam konsekwentnie stawiam na swoim ale ona nadal ma ochote na zabawe. nieraz zasypia dopiero okolo godziny 23 a ja obok niej padam z wycienczenia. no ale nawet w nocy nie da mi odpoczac bo potrafi budzic sie co 30 min, choc nieraz udaje sie jej rzespac 2 godzinki. no i oczywiscie jej cycuć. i odrazu zasypia ,no ale jakby nie bylo wybudzona ze snu jestem. aha ...i tak wogole to spi ze mna na jednym łóżku...no cóż mąż w nocy odszedł na drug plan.... i jak ja mam ja przyzwyczaic do lóżeczka? moze ktoras z was mi powie?
Pozdrawiam!!
 
U mnie sukces. Mała od tygodnia zasypia zaraz po przytuleniu i od razu odstawiamy do łóżeczka. Już nie musze bujać huśtać uspakajać. :)-)oby nie zapeszyć stuk, stuk, stuk:-)) W dzień śpi sobie 3 razy po ok. 2 h. I w nocy od 22 do 9 z jedną małą przerwa ok 6 - 7 rano. Aż mój mąż zdziwiony czy aby ona jest zdrowa i czy jej nic nie dolega. :tak::tak::tak: Pozdrawiam i życzę cierpliwości dziewczyny.
 
Ciri :happy: to nic tylko pozazdrościć :cool2: Nasza Pola spi od 22.00 do 2.00 w nocy a potem to już co godzine pobudka... :confused:
mam nadzieje,że doczekamy przespanych nocy :cool2:
 
hej dziewczyny ..pomocy.... moj maluszek wcale nie chce zasypiac.... zaczyna ziewac dopiero ok.12 w nocy, a usypianie trwa ok 2-3 goddziny... mi juz rece opadaja i nerwy czasa mi puszczaja.
dziewczyny powiedzcie mi prosze na czym polega ten PROSTY PLAN i co to jest za ksiazka Tracy Hogg, moze to pomoze w usypianiu mojego malucha.

dzieki....
pozdrowienia:-)
witaj Dominia-D
tu masz link http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf jest to książka Tracy Hogg jeżeli potrafisz czytać z netu jeżeli nie to jest dostępna w księgarniach.
maczeta
 
Hej! A co myślicie o chuście do noszenia? Wydaje mi się, że to dobry pomysł na "odciążenie" pleców i utulenie maluszka...Bardzo mnie korci żeby wypróbować taką chustę na sobie i moim maleństwie. Franuś (1,5 mies.)co prawda nie wymaga noszenia 24 godziny na dobę, ale jak jest rozdrażniony albo doskwiera mu kolka trudno go utulić...W nocy budzi się tylko na karmienie...
 
Mam tą książkę w wersji elektronicznej, gdybyście chciały to dajcie malia. Prześlę jak tylko dzieci na to pozwolą.
Witaj mamo!!
Jestem świeżą uczestniczką tego forum. Moi znajomi polecili mi tę książkę, bo śpię z 7- miesięczną córą. Wkrótce wracam do pracy; Czas więc zmienić nawyki- bardzo miłe poniekąd..
Byłabym wdzięczna za elektroniczną wersję tej pozycji, bo jest problem z jej książkową wersją.

Pozdrawiam
PaMaTi
 
reklama
Do góry