reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak mam rozpoznać ten plyn

Dołączył(a)
9 Marzec 2022
Postów
11
Witam serdecznie. Mam intymny problem i nie mam z kim porozmawiać na ten temat, więc postanowiłam zasięgnąć porady tutaj. Jestem w związku od kilku miesięcy. Oboje jesteśmy po czterdziestce. Oboje juz to mielismy, choc ja to juz bardzo dawno, bardzo dlugo bylam samotna..Nie śpieszyliśmy się z rozpoczęciem współżycia (i rzadko się widujemy).. wiec postanowiliśmy najpierw lepiej się poznać oraz zbudować fundamenty związku. I tak.. mmm zdecydowaliśmy się na seks, bez zabezpieczenia który okazał się dla mnie odkryciem czegoś nowego, to jest, tylko teraz dowiedziałam się o czyms takim jak preejakulat, jak zrozumialam to cos takiego na podobie wytrysku, choc nie wiem sama.. jakby to nie jest i wytrysk.. i mezczyzna tego nie odczuwa..? ale jest zdolny do zaplodnienia... i tu chyba moje glówne pytanie, jak to w ogóle mam rozpoznać te wydzieliny? kiedy meżczyzna to ma.. i kiedy tego jeszcze niema? np podczas gry wstepnej, pieszczot, i co sie stanie gdy mezczyzna tam dotnie? i nawet podczas zakladania prezerwatywy jezeli tam dotknie? poprostu nie wiem jak to wygląda? nawet jezeli to stosunek zabezpieczony co mam robic podczas takiej sytuacji? bardzo przepraszam za takie pytanie,,,
 
reklama
Preejakulat to plyn, ktory jest wydzielany do cewki moczowej mezczyzny, aby zmienic srodowisko na bardziej przyjazde dla plemnikow. Preejakulat jest zazwyczaj mniej lepki niz sperma, bardziej rzadki. Niektorzy mezczyzni go nie wydzielaja. Ciezko tez okreslic, kiedy dochodzi do jego wyplyniecia. Preejakulat moze wyplynac przed samym wytryskiem juz, moze tez wyplynac podczas duzego podniecenia. Rozne sa ciala, rozne reakcje. Mezczyzna tego nie kontroluje, ani nie czuje, ze preejakulat jest produkowany. W preejakulacie moga byc pojedyncze plemniki zdolne do zaplodnienia. Moze byc tez rak, ze zawiera tylko martwe plemniki.
 
Do góry