reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy?

Ana1992

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2019
Postów
75
Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Ja również miałam zastrzyk Ovitrelle (dopiero po 3 zastrzyku czyli w 3 cyklu zaszłam w ciąże). Zrobiłam test z krwi BETA HCG 11 dni po owulacji i JESTEM W CIĄŻY! Wynik 20,23 Co prawda położna w ośrodku studzi mój zapał, że trzeba sprawdzić za parę dni. Gdy te wartości wzrastają o dużo więcej to ciąża jest. Sprawdzam 4 dni po tym wyniku i wartość już jest 258. Także jak wzrasta ten BETA HCG w kolejnych dniach to ciąża się utrzymuje. Więc najlepiej odczekaj te 11 dni i idź sprawdź testem krwi.

Gratulacje!! Na kiedy masz termin?
 
Wiesz, jeżeli dwa dni pod rząd będe miała białe testy (brak zastrzyku ovitralle), to chyba codziennie do dnia okresu. A co mi szkodzi....mam masę testów ;)
Wiem, ze jest dużo zwolenniczek aby testować w dniu spodziewaj @ i tutaj brawo za podejście zdroworozsądkowe, ale ja jestem z tych niecierpliwych, którym a nóż widelec wyjdzie coś wcześniej :)

A Ty?

No ja czekam do piątku czyli 10dpo, tez mam zapas testów i nie mam kiedy wykorzystać wiec teraz jest idealny moment choćby nawet na ten dziwny śluz który miałam i cicha nadzieja ze się udało.
Tak, mnie tez doprowadza to szaleństwa po raz setny jak czytam - idź na betę.... a później te same osoby jak na szpilkach po owulacji .. ehhh
U mnie z reszta hcg kosztuje 350zl na polskie wiec nie będę świrować, wole zainwestować w testy poprostu [emoji51]
 
Ile!? 350zł! Rozumiem, ze mieszkasz poza PL. Swoją drogą to chora cena ...
Z tym śluzem też się zastanawiałam, bo niby taki śluz to śluz niepłodny. U mnie wyglądał podobnie do Twojego. Spora ilość i jak budyń...wybacz określenie, nie chcę być "obrzydliwa".
Czyli 11 testujesz? Czekamy na wiesci

Ja miałam w 6dpo bardzo dużo gęstego białego - jak krem nivea a 7dpo bardzo dużo właśnie takiego budyniu ale nie lepki raczej jak balsam do ciała. Dzisiaj sucho, jakieś marne resztki ze tak powiem, wiec zgłupiałam. Od wczoraj strasznie mi kawa z expresu smakuje i miałam dziś mega chęć na tosta z masłem i dżemem a ja takich rzeczy nie jadam... ale to może być równie dobrze oznaka ze okres idzie bo zawsze, jeden dzień (na kilka dni przed @) mam ochotę na słodkie. Staram się nie nakręcać, ale wiesz jak jest... cokolwiek innego się dzieje niż zazwyczaj to już nadzieja wzrasta :)
 
Boże, jak ja Cię rozumiem, to nawet sobie sprawy nie zdajesz. Chciałabym Ci powiedzieć, abyś wyłączyła głowę, żeby potem nie było rozczarowania, ale wiem jak to jest. Ja też głupieje ... , też czekam i myślę.
Tylko czas za wolne leci ;)
PS. Z tym śluzem miałam bardzo podobnie.

Powiem Ci ze się staram wyłączyć, czytań, sprzątam, pracuje.. ale w każdej wolnych chwili jestem tu na forum i czytam wszystkie watki o staraniach lub o tych którym się udało- jak oszalała- aż wstyd [emoji85]

Cieszę się ze nie jestem sama [emoji8] jakoś się nie czuje na innym wątku dobrze, za bardzo się dziewczyny zgadaly i ciężko się wbić hehe

Widzę po niku ze z 1986 roku jesteś? Ja 85, za pare dni kończę 34 ..
 
Dobrze to rozumiem bo ja także czytam:) jak komuś sie udało to potem analizuje objawy czy przypadkiem nie mam podobnych ;)
Sadze ze jest to pewien schemat zachowań i wiele z Nas go powiela za miesiąc ;)
Mi także jest miło :)
Ja teraz nie pracuje wiec sprzątam... a Ze jestem dość pedantyczna to już chyba 10 raz to samo sprzątam ;)))))

PS. Jestem 86 rocznik wiec tylko rok różnicy między nami :D

Ja sprzątam bo muszę, wcale tego nie lubię. Biuro mam w domu i pracuje kiedy chce a niekiedy nawet nam nie wchodzę [emoji23]

Najchętniej bym zatrudniła kogoś do tego ale to już byłby szczyt bezczelność

Najchętniej to położyłbym się spać na te kilka dni i obudziła w dzień testowania [emoji13] ale niestety swoje trzeba odczekać.
Zaczęłam czytaj Annie Karenine około 900 stron wiec zabija mi pięknie czas.

Masz już dzieci? Ja mam 2 córki 16 i 10, starsza już w college a młodsza teraz będzie kończyć podstawówkę
 
reklama
No właśnie coś kojarzę z wcześniejszych postów ze masz dwójkę dzieci. No to droga koleżanko… Ja od ciebie oczekuje rad i twojego doświadczenia!
Z góry przepraszam że ty pisze z małej litery ale dyktuje i telefon sam pisze.

Bez przesady, pisz jak uważasz.
Powiem Ci ze ja już nie pamietam jak to bylo [emoji85] wcześniej jak planowałam dziecko (2-gie tylko planowane) to poprostu szliśmy na żywioł, nawet nie zastanawiałam się kiedy dni płodne ani nie wiedziałam co to beta hcg i wogole nic [emoji23] teraz starsza o 10 lat i czuje jak jak mini encyklopedia przeczytałam tony informacji na każdy temat związany z ciąża, aż się boje co będzie dalej.
Myśle ze obie się będziemy wspierać po równo
 
Do góry