reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy?

Ana1992

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2019
Postów
75
Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Jak masz tak dużo tych testów to spróbuj sobie jeszcze dzisiaj zrobić?

Mam pełno, robię te małe cienki listki... ale na ile one są wiarygodne to nie mam pojęcia. Niby czułość 10, zobaczymy jak zacisze czy działają jak trzeba.

Czym bliżej spodziewanej @ tym mniej cokolwiek czuje [emoji23][emoji23] Apeluje do mojej głowy- wyłącz myślenie [emoji13]

Jak u Ciebie kochana? Czujesz coś? Jak ze śluzem?
 
Te cieniutkie paseczki to jest dokładnie to samo co te testy płytkowe. Tylko że w podkowy są właśnie umieszczone te paseczki. W mojej ocenie czułość 10 wystarczy aby mieć pewność.
Mnie czasami, tak jak dzisiaj lekko boli Brzuch jak na okres chociaż do niego jeszcze trochę…
Czytałam o tych plamieniach implantacyjnych , Skrupulatnie doszukując się u siebie, ale odpuściłam bo podobno te plamienia dotyczą 25% kobiet i wcale nie muszą wystąpić.
Ja troszkę wyłączam głowę bo w ciągu dnia czytam opinie dotyczące mojej choroby I troszkę mi zajmuje tłumaczenie z angielskiego na Polski aby cokolwiek pojąć. Potrafi mi to zająć cały dzień… Tak mnie pochłania ten temat. Wczoraj od samego rana nie miałam czasu żeby nawet prasowanie uskutecznić ;))))

O kurczę pieczone, a mogę wiedzieć co Ci dolega? I dlaczego nie ma tego po Polsku? Jakieś nowe paskudztwo??
 
reklama
Do góry