reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak mieć piękne loki?

biksbit

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2017
Postów
20
Dawno nie nosiłam loków a jak ostatnio przed weselem fryzjerka mi zrobiła burzę loków to się zakochalam w tej fryzurze, nie chcę robić trwałej ale myślę że od czasu do czasu przed jakimś wyjściem fajnie by było sobie takie loki zrobić. Jakie lokówki Wy macie i polecacie? Co sądzicie o curl secret?
 
reklama
Próbowałam takich domowych sposobów m.in. tego myku z nawijaniem włosów na chustkę/opaskę, chyba jednak zdecyduję się na tą lokówkę, sporo pozytywnych opinii zbiera
 
Ja kilka dni temu zdecydowałam, że w końcu kupię sobie lokówkę automatyczną, tę od babyliss z nowej serii digital sensor, bo też uwielbiam kręcone włosy, a mam proste. Powiem Ci, że bardzo fajnie działa. Dobrze wydane pieniądze! Nie muszę długo siedzieć nad fryzurą, a wychodzi mi w zasadzie taka, jakbym miała naturalnie kręcone włosy :)
 
proponuję takie sposoby z YT w stylu na opaskę, albo robić koczki na noc, mniej czasu zajmuje, niż kręcenie i zazwyczaj wychodzą naturalne fale
 
proponuję takie sposoby z YT w stylu na opaskę, albo robić koczki na noc, mniej czasu zajmuje, niż kręcenie i zazwyczaj wychodzą naturalne fale
Np. koczka ze "skarpetki", wychodzą fajne fale. Rano można je trochę poprawić i ugnieść zwilżonymi palcami, a potem żelem z siemienia lnianego.
 
Ja także pozazdrościłam naturalnych loków swojej koleżance i wiecie co? Poszłam do salonu In Harmony i zrobiłam sobie delikatną ondulację :) efekt - delikatne fale coś w stylu hollywood
 
reklama
Ja ogólnie lubię swoje proste włosy, więc na trwałą bym się nie zdecydowała. Ale od czasu do czasu jak mam ochote na coś innego, na jakieś imprezy czy większe wyjścia to robię po prostu loki lokówką. Mam taką fajną z babylissa, z linii creative. Robię nią loki albo fale, bardzo dobrze mi się trzymają, a na pewno to nie niszczy włosów tak jak trwała.
 
Do góry