reklama

jak mijają pierwsze tygodnie z maleństwem

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2004' rozpoczęty przez Babola, 21 Styczeń 2005.

1. Babola

Babola Gość

Hej Kobietki!
    Muszę się pochwalić że urodziłam 14 grudnia córeczkę. Mimo że miałam cesarkę to szybko doszłam do siebie. Ogólnie jestem (jak na razie) w dobrej formie i psychicznej i fizycznej. jest to moje drugie dziecko, pierwszą też mam córeczkę. W lutym kończy 3 latka.
    Jestem ciekawa jak dajecie sobie radę, czy macie jakieś kłopoty. Dobrze byłoby się powymieniać doświadczeniami a i czasami przydałoby się wsparcie osób w podobnej sytuacji.
    Już mamy za sobą kilka kolek z którymi dzielnie walczymy. Od tygodnia był spokój, oby nigdy więcej nie wróciły. Poza tym o.k.
    Piszcie co u Was
    Tak swoją drogą forum babyboom znalazłam jakieś dwa tygodnie temu i bardzo je lubię. Zaglądam tu codziennie.
    Pozdrawiam grudniowe mamusie.
    Swoją drogą ja też urodziłam się w grudniu.

2. Dasia21

Dasia21 Początkująca w BB

Cześć. Ja też urodziłam w grudniu- 7. Poród odbył się siłami natury i mam synka- Kubusia. Po porodzie też szybko doszłam do siebie i psychicznie i fizycznie. Ma juz dwa miesiące. Jest kochany. Też miałam problem z kolkami- ok 2 tygodnie, ale daję kubusiowi systematycznie kropelki na wzdęcia i masujemy brzuszek i jest dużo lepiej. Niestety karmię go sztucznym mleczkiem, bo mojego było za mało :(. Śpi jak aniołek. W nocy nie trzeba do niego wstawać :) Teraz zaczyna już odwzajemniać uśmiech i każda chwila z nim jest cudowna. Narazie nie mamy z nim większych problemów. Pozdrawiam i życze miłego wychowywania maluszków :)

3. reklama
  4. axniutka

axniutka Gość

ja urodzilam 28 grudnia moje pierwsze dziecko -synka.Moje kochanie pierwsze tygodnie tylko spalo i jadlo nawet nie wiedzialam jak brzmi jego placz ,ale sielanka sie sonczyla i od czasu do czasu cwiczy swoj glosik na moich uszach  ;D.Jestem bardzo zadowolona z porodu i mojego malenstwa :) :) :)

Poleć forum