reklama

Jak można pomyśleć o oddaniu dziecka?

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez Krope, 8 Październik 2012.

1. Krope

Krope Zaciekawiona BB

2. Elena

Elena Grudniówka 2010

Kiedyś sama tak myślałam jak Ty. Jednak z wiekiem inaczej już podchodzę do tego. Nadal się dziwię, ale jeśli ma już oddać dziecko to jest szansa, że to dziecko znajdzie się w dobrej rodzinie i lepiej tak postąpić, niż zabić je, albo wyrzucić na śmietnik.

3. reklama
  4. Lenati

Lenati Moderator

Elena Dobrze pisze . Lepiej oddać niż zabijać - a tyle się teraz w wiadomościach słucha ;//

5. Elena

Elena Grudniówka 2010

Wysłałam link tego forum na policję. Musiałam. Sama jestem matką, więc nie chciałabym, żeby doszło do tragedii, bo w tym wypadku niewinne dziecko by ucierpiało. Oby to sprawdzili.

6. dorotar110

dorotar110 Fanka BB :)

ELENA dobrze zrobiłaś, że wysłałaś tego posta na policję ale jak czytam tamten wątek i posty tej dziewczyny to mnie krew zalewa.

7. Elena

Elena Grudniówka 2010

Dlatego to zrobiłam. Z tą kobieta musi być naprawdę źle skoro pisze w ten sposób o własnym dziecku. Lepiej zapobiegać...

8. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

Zgadzam sie z Elena lepiej zeby takie matki odawaly dzieci niz mialyby podzielic los Madzi czy Szymonka

9. GuzikPrawda

GuzikPrawda Początkująca w BB

Czytam i oczom nie wierzę... Oddawanie dziecka do adopcji jest w tym kraju zabronione? :errr:
    Po co link policji? Bo co? Bo dziewczyna pisze, że "nie lubi swojego dziecka i myśli nad oddaniem go do adopcji"? I co? Mają ja teraz odnaleźć i... no właśnie? Zarzuty jakieś postawić? Jakie?
    Bzdura i moim zdaniem wysyłanie linka do policji, to przegięcie. Może lepiej wyciągnąć rękę w stronę matki tego dziecka?

10. reklama
  11. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Lepiej oddać niż zamordować, a to niestety często się dzieje niestety :-(

12. Elena

Elena Grudniówka 2010

Wiesz, to przeczytaj dokładniej. Ona napisała, że boi się, że może coś zrobić dziecku. O to chodzi w tym wypadku, a nie o to, że go nie chce.

Poleć forum