reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak myślicie czy to ciąża?

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2014
Postów
1
Mam problem od 3 dni powinnam dostać okres. Zamiast niego wydziela mi się taki krwawy śluz w bardzo małych ilościach jest lekko białawy i wodnisty.Do tego boli mnie potwornie podbrzusze ,jak przy okresie.Piersi mnie nie bolą wcale ani nie zauważyłam ,aby się coś zmieniły.W pierwszej ciązy jak byłam bolały mnie do 10tygodnia jak diabli.Czy któraś z was tak miała. W poniedziałek zrobię test ,ale juz chodzę jak ztruta i nie wiem co myśleć.
 
reklama
Może to być okres, nie zawsze przy okresie jest widoczne krwawienie, bynajmniej ja tak mam. Jednak dla pewności lepiej zrób test albo badani krwi.
 
Do góry