reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak myślicie??

roksa103

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Luty 2010
Postów
18
Miasto
Bydgoszcz
Jak myślicie czy zrobiony test ciążowy dwa razy i wynik pozytywny w obu testach,czy jest taka możliwość aby test sie mylił?Tym bardziej ze zrobiłam innych firm testy...
 
reklama
czyli dziecko jak najbardziej chciane?moim zdaniem napewno to fasolka a jak chcesz miec pewnosc wieksza przed wizyta to idz na bete :)

gratuluje:)
 
Ja również myślę, że sie nie mylą dwa różne testy, ale zrób sobie bete przed wizytą.
 
no wlasnie mam na 9 lutego umowiona wizyte u ginekologa(juz sie doczekac nie moge tej wizyty)

Kiedy powinnaś mieć @? Nie za wcześnie na wizytę u lekarza?
Oczywiście nie zaszkodzi, ale może być na tyle wcześnie że nic nie będzie widać. Dziewczyny dobrze ci doradzają -zrób bete.
 
Ja zrobiłam test tylko jeden raz po niecalym tyg,jak mi sie okres spóźnił..były dwie kreski i odrazu wiedziałam,że nie ma pomyłki....więc sadzę,że w tym przypadku już jesteś zafasolkowana:-)
 
reklama
Do góry