reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe

didi133

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2016
Postów
1 131
Miasto
Białystok
Hej dziewczyny jestem obecnie w 17 tygodniu i mam okropny problem z humorkami w szczególności z tymi negatywnymi. Jak to u Was z tym jest?
 
reklama
Moje humorki już trochę zelżały, podobnie, jak ochota na wodę spod ogórków kiszonych i nudności. Ale ja jestem później w rozwoju ;-) ciążowym. Nie martw się za bardzo, myślę, że to minie, chociaż wiadomo, że to strasznie uciążliwe, sama ze sobą pewnie wytrzymać nie możesz...
 
Wytrzymać mogę tyle że ja mam to dopiero teraz wcześniej ani mdłości ani wymiotów opuchlizn nóg też nie miałam i nie mam:) ogóle wsio ok ale te nastroje to mnie męczą
 
JA tez becze z byle powodu. cos co kiedys mnie nie ruszalo teraz to istna tragedia dla mnie .
Moj tez nie ma lekko ze mna !
caly czas jakies dramaty urzadzam o byle co .
 
Hehe to może utwórzmy dla nich jakaś grupę wsparcia:D bo mi to na lajcie wsio zaczelo pasować tylko jak mnie wkurzą to podejść się boją:)
 
ja się tylko raz niemal pobeczałam, bo w domu nie było średniomineralizowanej wody mineralnej....
Ja- usta w podkówkę, że nie ma, a pada mocno deszcz i że przecież nie pójdę teraz do sklepu i w ogóle jestem teraz załamana, bo mi się chce i co ja teraz zrobię itd ...

A mąż spojrzał na mnie jak na kretynkę, wstał, zrobił mi mixa z niegazowanej i gazowanej (obie były w domu:D )- i mówiąc "kocham cię" podał pod nos. :) Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale brak średniomineralizowanej w tamtym momencie był niemal jak koniec świata dla mnie:]

więcej grzechów nie pamiętam:p
 
Humorków może aż takich nie mam, ale płaczek się że mnie zrobił. Już nie mówię, że płaczę na głupich filmach, co wcześniej mi się nie zdarzyło. Potrafię się popłakać, bo mój nie zrobił mi kanapki... Ehhh...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Humorków może aż takich nie mam, ale płaczek się że mnie zrobił. Już nie mówię, że płaczę na głupich filmach, co wcześniej mi się nie zdarzyło. Potrafię się popłakać, bo mój nie zrobił mi kanapki... Ehhh...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
ja sie popłakałam bo m mnie nie chce wziąć na zakupy w meblowym :hmm:
 
Do góry